Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell még maszkot...

Meddig kell még maszkot hordani? Már elegem van belőle.

Figyelt kérdés
Megkaptam a 3. oltást is, mégis kötelező mindenkinek a maszk. Már nagyon unom, hogy 2 éve ez megy. Nem tudom hordani a fülbevalóimat, kipattog az arcom, elkenődik a rúzsom, ráadásul levegőt se kapok rendesen, légszomjam lesz tőle. Most bocsi, hogy itt kipanaszkodtam magam, de már rohadtul idegesít, nem értem, hogy a f@sz értelme van az egésznek. Hordjon maszkot az, aki oltatlan, a többieket meg hagyják békén. Olyan, mint egy kényszerzubbony, egész nap ebbe a fullasztó szarságban dolgozni. Szerintetek mikor törlik el a kötelező maszkhordást?

2022. jan. 20. 08:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az omikron hullám lecsengése után, pár hónapon belül. És talán nem is lesz többé, ha nem jön újabb, az omikronnál veszélyesebb hullám.
2022. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Mi nem szivatasbol hordjuk a maszkot mint a muszlim nok a csadort ... virus helyzet van. Addig kell hordani, amig az altalanos helyzet indokolja.
2022. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

“ Hordjon maszkot az, aki oltatlan, a többieket meg hagyják békén. ”


Kösz. 😅 Inkább hordja az, aki fél! Amúgy Komáromi haverotok is megmondta lesz 5. 6. oltás is, úgyhogy ne aggódj.


Amúgy te ezt hogy viteleznéd ki? Honnan látom valakiről, hogy oltott vagy nem?

2022. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
hisztikézz
2022. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, engem alapvetően nem zavar, sőt ilyen hideg időben még jó is meleg levegőt beszívni (igaz én férfi vagyok és nem sminkelek, fülbevalóm sincs).
2022. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Most jön sorban az 5. 6. hullám is. Megállás nélkül. Ha szerencsénk van a Fluorana és a 7. covid kitart év végéig. Be vagyunk táblázva rendesen. Már megy az érzékenyítés. Ebben az évtizedben már nem veszed le hehe

[link]

2022. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Így van 3.


Már megint az oltatlanok elleni hiszti!


Milliónyian vagyunk, akik átestünk rajta, és még a kártya érvényes volna, nemcsak febr 15-ig! Én bevállalnám, hogy minden 4 hónapban két kémcső vért leadok és ellenőrizzék a védettséget!


Ja, meg aztán sokan vannak azok is, akik nem akarják beadatni harmadikat!


(amikor kétszer oltott ismerősömnek mondtam, hogy: "Látod, február 15-től újra közellenség leszek!" - Ő azt válaszolta, hogy: "Én is!")


És máshol is beszélték (pl. iskola), hogy nem egy, nem kettő van, aki a harmadiktól már húzódozik... várjuk meg, mi lesz ha eljön a február.

2022. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

#5


Ezek szerint te az utcán is hordod? 😳

2022. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Kb nyárig. Egyébként, meddig kell még józanul vezetni? Elegem van már belőle!
2022. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

Kilences, a józanul vezetés nem veszélyes a szervezetre.


Egy emberre jutó baleseti statisztika pedig szerintem sokkal kevesebb, mint az oltás esetleges szövődményei, ami oroszrulett.

2022. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!