Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tesz Orbán semmit...

Miért nem tesz Orbán semmit értünk, akiket átvert?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam két Sputnik oltást, akkor azt mondta, semmi hátrány nem ér majd miatta. Ehhez képest be vagyok zárva az országba, nem mehetek sehova.


Nyaralni nem is mennék, mert nem vagyok olyan anyagi helyzetben fiatal tanárként, de szeretném meglátogatni az Ausztriában élő bátyámat.


Beadattam emiatt harmadiknak egy Pfizer-vakcinát is, de a határon visszafordítottak, mert a két orosz vakcinát semmisnek tekintik, szóval olyan, mintha csak 1 Pfizert kaptam volna, az meg nem elég nekik.


Orbán tudott külön megállapodásokat kötni Kazahsztánnal, Türkmenisztánnal, akkor miért nem próbál meg más országokkal is? Így családokat szakítanak szét évekre.



2022. jan. 22. 11:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igenis ő a felelős, mert még sem próbál segíteni rajtunk.


Miközben a kahahokkal meg a türkménekkel felvette a kapcsolatot és tárgyalt emiatt.

2022. jan. 22. 13:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért tisztázzuk, hogy Sebastian Kurz akkoriban kijelentette, hogy senkit nem érhet hátrány az oltások miatt. Ezt követően őt félreállították, majd utóda közölte, hogy kizárólag az Európai Gyógyszerügynökség (EMA) és az Egészségügyi Világszervezet (WHO) által elismert oltóanyagokat fogadja el az Osztrák Köztársaság.


A dolog szépséghibája az ennek, hogy rengeteg szerb vendégmunkás szintén az orosz (és a kínai) vakcinát kapta, akiket szintén kizárnak. Ezzel pedig bizony öngólt lőnek.


A legjobb tudomásom szerint egyébként nem zárhatnának ki jogilag senkit, aki be van oltva.

2022. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt is el kellett használni, megvették. De az a lényeg, mi jön még ezután...
2022. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!