Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal miért ennyire gyűlölk...

Baloldal miért ennyire gyűlölködő?

Figyelt kérdés

Mindegy mi történik folyton fröcsögnek. Ha veszünk aranyat az a baj, ha olcsó a benzin az, ha sok a munkahely akkor az. Fizetés (minimálbér) emelés is rossz. Teljesen mindegy mi történik jön a hőbörgés hogy a Fidesz rossz és mindenkit be kell zárni, mindent vissza kell fordítani, lerombolni.

Hogy lehet ilyen ostoba az ország kisebb de hangosabb része? (3*2/3)+ jön a negyedik :-)



2022. jan. 23. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez a lételemük. Ha van oltás az a baj, ha nincs oltás az a baj.
2022. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Napi provokáló fideszes. Független vagyok, de azért olvass már utána a dolgoknak, bár nyilván ha az M1 azt mondja, akkor az úgy is van és elhiszed. Az "irományodból" meg a vak is látja, hogy inkább te vagy a gyülőlködő, szóval duplán vicces amit kérdezel/mondasz.
2022. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező! Mit javasolnál? Hagyjuk el Magyarországot? Akkor lenyugodnál?
2022. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
3# Igen! Aki nem a Fideszt támogatja az egy mocskos hazaáruló. Most már erre a kommunista szintre is eljutottunk.
2022. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#4

Akkor hagyjuk el az országot, ha már nem látnak itt szívesen minket.

2022. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most is gyűlölet süt a válaszokból.

Én csak kérdeztem.

Erre meg jön a szokásos mocskos fideszes duma.

2022. jan. 23. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy egyedül ostoba itt, kérdező, menjél a megafonba kaphatnál egy jó kis állást és csak kamuzni kéne egész nap
2022. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én jól vagyok köszönöm. Nem kell senkire hallgassak kapok családi adó kedvezményt 7-800e havi nettó a fizetésem. Igaz sokat kell érte dolgozni de nem félek a munkáról és ennyiből ki is jövök.

Kérdeztétek menjetek-e el az országból, nem kell. Csak ne nyavalyogjatok. Álljatok neki dolgozni. Gyereket nevelni. Ennyi.

2022. jan. 24. 07:42
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

#8

Én speciel dolgozok. Vendéglátóipariban, de nem szeretem OV-t. Baj?

2022. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!