Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIATALOK! Melyik párttal...

FIATALOK! Melyik párttal szimpatizáltok jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 20:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
16%
MSZP
2022. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Dzsonszi ***** válasza:
63%
24 vagyok és Fideszes :o Pedig még diplomám is van, nem is egy, ellenzékiektől pedig mindig azt hallom, hogy csak a nyugger vidéki parasztok szavaznák rájuk
2022. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
57%
Nem a Fidesz, hanem a KDNP
2022. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
63%
Kiábrándultam mindegyik pártból, mindközül a Fideszt utálom legjobban, de egyikhez se adom a nevem. Nem tartom valószínünek, hogy elmegyek szavazni áprilisban.
2022. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
58%

Hát jelenleg kisebb rossz révén Fidesz. Az ellenzékből én semmi jót nem nézek ki. Még kampányolni sem tudnak, akkor kormányozni hogyan fognak? Kész vicc az egész politikai elit egyébként.

Most a sorrend nálam így néz ki: Fidesz, Momentum, Párbeszéd, LMP, Jobbik, DK (az MSZP szerintem már említésre sem méltó). Ha nem fognak valami irtó nagy baromságot csinálni, akkor marad a Fidesz.

21/F

2022. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
66%
Egyikkel sem. meglesz a nyelvvizsgám aztán szerencsére nem is kell foglalkozni többet a dologgal, tekintve, hogy nincs olyan párt ami gyakorlati tekintetben is legalább picit megpróbálná az országot felzárkóztatni. Az meg nem nagyon izgat, hogy most épp melyik párt tarjai vannak " közelebb a tűzhöz ".
2022. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 KTP 3.0 ***** válasza:
34%

Mi Hazánk. 17 éves srác vagyok és szeretnék végre egy normális jobboldali kormányt. Meg néhány tökös hazafit aki oda basz az asztalra és kitakarítja ezt a fideszes balliberális hazaáruló csürhét és rendet tesz végre. No meg fellázadnak a COVID diktatúra ellen. Csak is a Mi hazánk

Éljen Toroczkai!

2022. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
45%
Elenzéki összefogás de ilyet nem raktak bele a válaszba.
2022. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
53%
16 éves vagyok kb 2-3 éve kezdtem komolyabban politizálni, az egyetlen párt amibe potenciát látok az a Mi Hazánk! a fidesz államcsődbe viszi az országot és komoly problémákat hanyagol (roma integráció és ezzel kapcsolatos társadalmi problémák többek közt) az összefogás pedig agyonlopná az országot és a szivárványos r.tyikat és a tolvaj/gyilkosokat támogatná! a Mi Hazánk az egyetlen normális párt ami a Magyarságért jött létre és nem lopni/tönkretenni akarja az országot! épp ezért fogok 2026 ban rájuk szavazni!
2022. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
71%
Fideszre fogok szavazni. Vannak dolgok amikben nem értek egyet velük, az Összefogásban viszont nem bízom. A mi hazánk láttam pár videóját, turisztikai téren jó ötleteik vannak, viszont nem tetszik hogy ennyire meglovagolják az oltás ellenes hangulatot illetve sok téren nekem túlzottan elutasítóak.
2022. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!