Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIATALOK! Melyik párttal...

FIATALOK! Melyik párttal szimpatizáltok jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 20:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
23%
19 A mi hazánk a fidesz kis pártja minden téren együtt müködnek a fideszel meg szavaznak is.A másik kis párthoz képest elég sok pénzük van mert mindenhol plakátolnak vajon miböl?
2022. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
18%
Egyikkel sem! A felsoroltak mind covidfasiszták (Fidesz, ellenzéki összefogás pártjai), sima szélsőjobbos fasiszták (Mi Hazánk), vagy rossz értelemben röhejesek és borzasztóan károsak a politikai életre (Kétfarkú, ISZOMM).
2022. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
38%
Semelyikkel. 4 éve villanyszerelőként dolgozok Ausztriában, itt legalább meg vagyok fizetve és nem felejtenek el kifizetni, mint annó otthon. Ugyan megvan még a magyarországi lakcímem, szüleimhez be vagyok jelentve, de nem fogok otthon szavazni. Igazából hazamenni sem tervezek... A Fidesz, míg otthon laktam, számtalanszor bebizonyította, hogy soha nem fogja a magamfajta munkásembereket képviselni, a felső tízezres gazdag rétegen kívül nekik senki más nem számít, nagyon még emberszámba sem vesznek. Ha esetleg nem ők győznének, a másik oldallal sem hiszem, hogy egyhamar sokminden változna.
2022. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
43%

Hát, aki kicsit is magyarnak/hazafinak gondolja magát az mszmp utódpártra, illetve annak fiók pártjaira sem szavaz, így alapből kiesik a fidesz, dk, mszp, mihazánk, iszomm.

A párbeszéd nálad egybe van az mszp-vel, szóval az se és az mmm nem párt.


Szóval marad a jobbik, mkkp, momentum, lmp.

Nekem a jobbik kiesik Jakab kommunikációja miatt, illetve én centrumban vagyok és nem jobboldalt.

Az lmp nem volt rossz, viszont elég ellenszenves lett, amikor Hadházy-t és Szél B.-t megbüntették, miközben jól vezették a pártot.


Így igen, hozzám a legközelebb az mkkp és a momentum áll. Talán a momentumot részesítem előnyben, mivel ők ténylegesen készítenek szakmai anyagokat, amik elég részletesek, az mkkp esetében annyira nem lehet tudni, hogy bizonyos kérdésekben mit gondolnak.


#1

"A felsoroltak közül csak a Fidesz, DK, és a Mi Hazánk Mozgalom működik pártként"

Egyébként erre reagálva. Pont nem.

Ezek a pártok működnek legkevésbé DEMOKRATIKUS pártként. Igen, egy diktatúrában egy egypártrendszer pártja úgy működik, ahogy a fentebb említett pártok.

Van a vezető, aki kiskirályként osztja a többieket, viszont a demokratikus pártban nem kiskirályok vannak.

2022. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
64%

"24 évesen még a jobbikkal, rájuk is szavaztam, most 28 évesen egyikkel se tudok azonosulni, így valószínűleg el se megyek majd."


Ezt kéne tennie mindenkinek. Ha mindenki így cselekedne, végre rákényszerülne ez a politikai elitnek nevezett trágyadomb arra, hogy magába nézzen és eltűnjön a balfenéken fideszestől, dékástól, jobbikostól, mi hazánkostól, mindenestől.


Aztán nőjön ki végre a földből egy normális politikai platform, amelyik nem magát, hanem a feladatát veszi végre komolyan.

2022. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
68%

"Ha mindenki így cselekedne, végre rákényszerülne ez a politikai elitnek nevezett trágyadomb arra, hogy magába nézzen és eltűnjön a balfenéken fideszestől, dékástól, jobbikostól, mi hazánkostól, mindenestől."


Ez egészen pontosan hogyan történne szerinted?

2022. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
62%
#26 nem vagyok orákulum. De ha egyik sem kap egy rohadt szavazatot sem, akkor valamerre mozdulni kell belőle. Elég határozott üzenet lenne a pártoknak, hogy szart se érnek.
2022. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, mert szerintem naivitás, amit gondolsz.

És ki lenne a megfelelő? És honnan jönne? És kik lennének a tagjai, vezetői?

Mitől "normális" egy platform?

2022. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
19%

Gondolkozz egy kicsit: egy kibszott munkahelyen, ahol dolgoznak öten és mind utálja a főnököt, amint egy veszi a bátorságot, hogy beolvasson, a többi kihátrál mögüle. Ilyen mentalitással ez nyilván kivitelezhetetlen. Pedig az egyetlen hatékony megoldás ez lenne.

A kérdésedre a válaszom részben már olvashattad: a célt és a feladatát vegye komolyan, ne saját magát. Annyira eldurvult a közbeszéd és elqevult a politika, hogy ezt le kéne tarolni a ptsba és a mostani gárdából egy kisujj se vehessen részt az új elitben. Nyilván ennek is születne ellenzéke, ami működhet addig, amíg megmarad a konstruktivitás. Ahogy kegdünk újra ilyenné válni, megint tarvágás. Egyszer csak tanulunk belőle. Vagy beledöglünk. De ebből, ami van, rohadtul elegem van már.

2022. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illúzió, amit írsz.

Mitől lenne jobb egy újabb csapat politikus? És ki döntené el, mikor kellene tarvágás? És minden politikusnak mennie kell vagy van olyan, aki esetleg maradhatna, mert jó?

2022. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!