Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIATALOK! Melyik párttal...

FIATALOK! Melyik párttal szimpatizáltok jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 20:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
33%

#25

"eltűnjön a balfenéken fideszestől, dékástól, jobbikostól, mi hazánkostól, mindenestől"

Ez pont azért nem működik, mert mindig emelkedett fel egy új párt, ami tisztának indult, csak mivel a magyarok ostobák, ezért általában ugyanoda szavaznak.

Ha pedig ez az új tiszta párt képviselné szeretné a magyarokat, akkor kompromisszumokat kell kötni, és akkor ott tartunk, amivel bajod van.


Viszotn azt is fel kéne fognia az ostoba magyarnak, hogy azért mert ideiglenes megszületik egy szövetség, azonnal nem kompromittálódik egy párt.

Ahogy Amerika is összefogott Szovjetunióval a németek ellen.


Magyarán, van jó pártunk, csak a magyarok hülyék leszavazni rájuk.

2022. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez a jó párt?
2022. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem illúzió, amit írsz."


Nyitott kapukat döngetsz, hiszen világossá tettem, hogy ez nem kivitelezhető, noha ez lenne az egyetlen megoldás.

2022. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
30%

"És minden politikusnak mennie kell vagy van olyan, aki esetleg maradhatna, mert jó?"


Ezt fentebb megválaszoltam. Idézem: "

Annyira eldurvult a közbeszéd és elqevult a politika, hogy ezt le kéne tarolni a ptsba *és a mostani gárdából egy kisujj se vehessen részt az új elitben*. "

2022. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
33%

#32

Jelenleg ez a momentum és mkkp.

Elsősorban a momentum, mivel ők ténylegesen készítenek szakmai anyagokat. Az mkkp lutri olyan szempontból, hogy egy jó pár kérdésben nem lehet tudni, hogy mit gondolnak.

2022. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
83%

A momemtum számomra komolytalan. Nekik politikával érintőlegesen sem szabadna foglalkozni.

Az MKKP nagy szociális és társadalmi érzékenységről tett tanúbizonyságot, őket el tudom fogadni. Az elméletembe sem zavar bele, hiszen nem tagjai a politikai "elitnek".

2022. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
22%

"A momemtum számomra komolytalan. Nekik politikával érintőlegesen sem szabadna foglalkozni."


Olyan hosszú választási programot írtak 18-ban, hogy szerintem nem sokan olvasták el, de látszik, hogy komolyan vették a dolgot.

2022. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
38%

#36

Mitől komolytalan? Inkább tapasztalatlan. De ha új politikai elitet akarsz és a leírásod alapján azt akarsz, akkor az mindenképp tapasztalatlan lesz.

Az olimpiáról is ők kezdeményezték a népszavazást. Nekem komolynak tűnik.


A mkkp igen, mutatott be pár dolgot, viszont vannak kérdések, amiket nem tudunk, hogy hogyan kezelnének, mert ők nem beszélnek ezekről.

2022. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
16%
Mi értelme egy ilyen kérdésnek anélkül, hogy eleve meg lenne adva a "fiatal" szó definíciója?
2022. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
38: szerintem azért nem beszélnek ezekről, mert soha nem is gondolkoztak ilyeneken, nincsenek szakértőik, stb.
2022. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!