Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért álltak ilyen kegyetlen...

Miért álltak ilyen kegyetlen bosszút a háromgyermekes anyukán? Mire volt jó ez?

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondol magáról ez a nyálas kis senkiházi ficsúr?


2022. jan. 25. 12:34
1 2
 11/17 hypno ***** válasza:
0%

Ezt is a Metropol tette közkinccsé.

Megy a bolsevik propaganda ezerrel, ahogy már évek óta megszoktuk.


Ez a faszi jól működteti a közműcégeket, azon nem találnak fogást, hát akkor a személyét kell támadni. Van rá fogyatékos propagandista elég. Még több is.

2022. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Van rá fogyatékos propagandista elég."


Pl. mint Márki-Zay vagy ő csak másokra használja ezt a jelzőt?

2022. jan. 25. 13:31
 13/17 A kérdező kommentje:

"Ez a faszi jól működteti a közműcégeket, azon nem találnak fogást, hát akkor a személyét kell támadni."


Meg ugye mivel fővárosi cég élén áll, ezért az ő személye elleni támadás nyilván Karácsonynak is szól, aki pedig szerinted nyilván a fővárost is jól működteti. Így még nem gondoltad tovább? Pedig ugye őt is ártatlanul próbálják sarazni, mert nincs rajta fogás, meg Márkizajon sincs, meg úgy alapból balon senkin sincs, nemdebár?

2022. jan. 25. 13:36
 14/17 hypno ***** válasza:
0%
Nem. Azon akik pontosan tudják hogy hazudnak, ferdítenek, de szándékosan csinálják, mert - ahogy MZP fogalmazott - gonoszak.
2022. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Aaaaha.

Nézzük, jól értem-e

A cég 12 évig foglalkoztatott egy nőt, majd elbocsájtotta, mondván nem végez jó munkát.


Hogy jön ide a nőnek a gyerekei? Miért hivatkoznak rá folyamatosan "háromgyerekes anya"ként, amikor ő itt "munkavállaló" vagy "volt alkalmazott" kéne, hogy legyen? Vagy a cégnél nevelte a gyerekeket, vagy mi?


Tudom, ez nem tartozik szervesen az ügyhöz, de a cikk feléig jutottam és azon kívül, hogy "teljes név" meg "három gyerek" meg "meghurcolta" nem derült ki semmi, de ezeket ötször elismételték.


Egyáltalán: hogy kerül a médiába az, hogy kirúgnak egy random embert? Ki volt ez az ember? (azon kívül, hogy három gyerek van) Vagy.. miért foglalkozik vele a média ennyire?

Mármint.. szoktak kirúgni embereket, ja. És nem mindig fair módon, igen.

Gyanítom ha engem rúgnának ki, le se szarná senki.

2022. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
15# Van 3 gyereked?:)
2022. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%

Még nincs, de.. hogy jön ez ide?:D


Most a cikket jobbna megnézve

Tehát.. 3 cég egybeolvadt és ezért elbocsájtottak eg yhalom embert.

Ezt ugye leépítésnek hívják, sajnos a legtöbb cégösszevonásnak velejárója, egyyszerűen azért, mert túl sok (általában vezet boesztású) alkalmazott válik feleslegessé. (akik az aljamunkát végzik, azoknak csak a főnöke cserélődik, ők általában megmaradnak)


És akkor ennek tükrében nézzük meg hogy él a CEO-ja a cégnek.

Aha.


Hát ez egy jó buta cikk. Lehetne az is a címe, hogy "Leépítés történt, de a vezérigazgató gazdag" :D


Nettó érzelmi hergelés a három gyerekkel. Én nem hittem ovlna, hogy erre a vonatra ennyien felülnek...

2022. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!