Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A *kristálycukor miért alapvet...

A *kristálycukor miért alapvető fontos élelmiszer a Fidesz vagy akármelyik kormány szerint? Mihez kell ami ennyire alap élelem?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Cukros farháthoz.
2022. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szokta a kávéhoz, teához, palacsintába, sütikhez használni.
2022. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Igen de ezek mind luxus nem alapvető.
2022. jan. 27. 18:37
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem sütök, nem főzök ( olyat) , nem kávézok, a teát cukor nélkül iszom. Szerintem már vagy 10 éve nem vettem egy gramm cukrot sem :D


Befőzéshez asszem szükséges, sütéshez is. Simán lehet alap másoknál.

2022. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokaknak a kávé vagy a tea már alapvető.
2022. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Se kávéba, se teába, se semmibe nem teszek cukrot. Évente veszünk 1kg-ot, azt is csak a süteményekhez.

Nekem nem alapvető élelmiszer.

2022. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"Cukros farháthoz."

ne legyél fantáziátlan!

a gáz is rezsicsökkentett, így lehet karamelles farhátot is csinálni a cukorból.

2022. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

A cukor esszenciális szükséglete a szervezetnek.

Amikor egyetemre jártam, kipróbáltam egy diétát vizsgaidőszakban, radikálisan lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt, mert hittem pár hülyének, akik szerint az káros.


Alig bírtam tanulni és az egyik tárgyat újra fel kellett vennem, pedig nem voltak nehezek.


Következő vizsgaidőszaknál már tömtem a nagy dount fánkokat,meg vittem a könyv mellé a fagyit.Sokkal jobban működött az agyam, jobban a fejembe ment a száraz egyetemi tananyag.

2022. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Hát a cefrébe kell. Nagyon helyes döntés.
2022. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

"Amikor egyetemre jártam, kipróbáltam egy diétát vizsgaidőszakban, radikálisan lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt, mert hittem pár hülyének, akik szerint az káros.

Alig bírtam tanulni és az egyik tárgyat újra fel kellett vennem, pedig nem voltak nehezek."


Nem jól csináltad. A ketózis teljesen jól működik és minimális szénhidrátbevitellel is el lehet teljesen jól éldegélni. A gond abban a szakaszban van amíg átáll a szervezeted a cukorról a zsírra, mert abban a másfél-két hétben agyilag teljesen zokni vagy. A második héttől teljesértékűen funkcionál az agyad és ilyen módon brutálisan sok zsírt lehet ledobni rövid idő alatt.


Egyetemen lehetett volna annyi eszed, hogy beugrazs a könyvtárba ( guglizol egyet ) és elolvasod hogyan működik és mivel jár.. :D

2022. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!