Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes szimpatizánsok miért...

Fideszes szimpatizánsok miért pedagógus hisztinek tartják ezt a január 31-i sztrájk megmozdulást és miért jönnek állandóan az elmúlt 8 évvel minden témakörnél?

Figyelt kérdés

Itt megint megmutatkozik a fideszes logika "miéé gyúcsány idelyén jób vót?".

Ad1 Miért kell mindig az elmúlt 8 évezéssel jönni? Mikor volt már az? Szar volt, de vagyunk mi olyan hülyék, hogy rosszabb állapotokat akarjunk? Ebbe egy fideszes se gondol bele? Ja és Orbán miért nem zárta be börtönbe Gyurcsányt 12 év 2/3-os kormányzása után mikor 2010ben ezt ígérte??? Erre sose válaszolnak normálisan, inkább isszák tovább a hazug siker propagandákat.

Ad2 Miért fáj az nekik, hogy a pedagógusok nem csak a fizetést keveslik, de szeretnének, iskolai felújításokat, korszerűsíteni az oktatási rendszert, ne legyenek penészes falak, eszközökre pénzt kapni. Ez a pedagógus hiszti?


2022. jan. 27. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így látom ,nem tartom hisztinek, nyilván magasabb fizetést akarnak ezt én is megértem.
2022. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert mindenki ellenség nekik, aki a fidesszel szembe megy.
2022. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Én azt mondom ellenzékiként,hogy a pedagógusoknak lóf_sz a fenekébe.

Emlékszem rá,hogy 2010 előtt Orbán kép volt a vitrinjeikben és imádkoztak hozzá.A vasutasok dettó.


Egyék meg, amit főztek.

2022. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Nekem annyi a bajom velük, hogy ha tényleg akarnak valami változást, akkor írjanak egy összefoglalt programot, és terjesszék be. A baloldal biztos örülne valami ép-kézláb dolognak végre, a jobboldal szintén, hisz akkor azt az érvet is felvetheti hogy "tessék, mi meghallgatunk".


De nem csinálják. Helyette tüntetnek. És ennyi. Ez így komolytalan, nem véletlenül.


Egyébként megjegyzem, tavaly érettségiztem gimiből, és állami támogatással kaptunk robotot, 3D nyomtatót és pénzt felújításra.


Illetve ott a külföldi nyári nyelvi program, Írországba mentünk volna angolosként, csak elkaszálta a covid.


Tehát azért megy pénz, csak mivel nem fogalmazzák meg értelmesen (ezt az egyik tanárom mondta így), így nem jutnak sehova.


Legalábbis, frissen érettségizettként így látom.

2022. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Hány pedagógus került az utcára a kevés fizetés miatt?
2022. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
#5 Én azt tudom, hogy hány pedagógus dolgozik nyáron másodállásban, hogy legyen megtakarítása. Ahogy azt is, hogy hány pedagógus végez munka után korrepetálást, hogy ne kopjon fel az álla. Cserébe pedig azt kapja, hogy a gyereket nemcsak tanítani, de nevelni is kell, mert a szülője le se szarja.
2022. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, megint egy hazugság.

nem tartják a fideszesek hisztinek a tanárok szervezkedését, csak nem értenek vele feltétlenül egyet.

Ahogyan az elmúlt 8 évet is csak te hoztad fel, nem is találkoztam vele már jó ideje egy kommentben vagy kérdésben sem.

Miért kell mindig hazudni?

2022. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Többnyire egyszerű,buta emberek,akik úgy vannak vele,hogy a tanár az egy naplopó,"3 hónapot otthon ülő" ember.


Ők csak addig látnak,hogy mit adnak a gyerek után,milyen kedvezményt,milyen lakástámogatást,magyarán a saját hasznukat nézik,nem a gyerekét,hogy majd milyen színvonalú oktatást fog kapni a gyerekük.


Lehet pár év és majd nem csak a gyárban lesznek olcsó munkaerős ukránok,hanem majd a gyerekeiket is ukrán fogjak tanítani.

Mit számít,a 8 elemi legyen meg,mehet majd a gyárba,és majd ő is csinálhatja a gyerekeket a támogatásért.

Ez az ideológiájuk,eddig terjed az értelmük.

2022. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
De banyek, ha éheztek már 12 éve, és az utcán éltek, miért nem váltotok állást? He? Én sem éltem meg a kommunikációs szakból, most esztergálok, és semmi problémám.
2022. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!