Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban össze lenne vágva MZP...

Valóban össze lenne vágva MZP rezsicsökkentéses, migránsos videója ha igen akkor hogyan vagy esetleg tényleg ezt mondta?

Figyelt kérdés
pl. Szerintem az egyértelmű amikor mondja hogy Orbán féle rezsicsökkentés, hülyeség ezt így nem folytatni, valamint kevesebb vizet áramot kell használni... nekem ez egyértelmű, hogy szól a vágatlan verzió?
2022. febr. 7. 06:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Fent van a neten a saját csatornáján.
2022. febr. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Valóban ilyen nehéz a gúglit használni és megkeresni az eredetit?
2022. febr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megkerestem és nem összevágotban is ugyanezt mondja, nem érzékelek valami nagy manipulálást...
2022. febr. 7. 06:31
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
A "másképp folytatni" nem egyenlő azzal, hogy eltörölni. Az, hogy sokan ezt értelmezni nem képesek, az szomorú.
2022. febr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Itthon? Nem egyenlő azzal?

Itthon azt képesek eladni, hogy az ég alapszine szürke, pedig csak vannak szürke napok, amikor nem látszik az ég, de minnél többet mondják, annál jobban azt fogják elérni, hogy az emberek alapból szürkének fogják látni az eget. Annyira gyomorforgató ez a fajta kommunikáció

2022. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4. Ja... hogy szigeteli a házakat meg napeleme támogatás... érdekes lesz ennyi embernek megteremteni ezeket a lehetőségeket.. erre nagyon tervet még nagyon nem láttam ugyanis ez nagyon nem egyszerű feladat... pl. támogatás miből de egyáltalán honnan lesz ennyi munkás aki hirtelen ezt a sok napelemet felszereli?
2022. febr. 7. 06:49
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Örülök, hogy megértetted, amit irtam :D
2022. febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező

Akik szerint az őszödi gyurcsány beszédben nem azt lehetett megtudni tőle, hogy a társaival hazudtak reggel, éjjel meg este, hogy elcsalják a választást, hanem az egy nagyszerű igazságbeszéd volt, azok szerinted ki fogják mondani, hogy MZP arról beszél, hogy meg fogják szüntetni a rezsicsökkentést?

Nem fogják ezt elismerni, éppen úgy fogják mosdatni, mint az összes korábbi hazugságot, hülyeséget próbálták.

Tegnap kérte valaki a bizonyítékot, hogy MZP valóban ezt mondta, megadta,m. Kértem, hogy mondja meg, ha nem akarja eltörölni a rezsicsökkentést akkor hogyan lehet megtenni amit viszont a videóban elmond, hogy ne kapja meg mindenki, csak a legrászorultabbak, ne állítsák meg a piaci árakat a határon és ne legyen fenntarthatatlan - mert MZP szerint a rezsicsökkentés fenntarthatatlan. Eddig nem kaptam rá választ, gyanítom később sem fogok.

16. perctől érdemes hallgatni:

[link]

2022. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dzsonszi ***** válasza:
37%

Mikor Márky olyanokat mondd, hogy igenis érezni kell az energiaár emelkedéseket, a rezsicsökkentés hülyeség volt, ilyen formában nem tartanák meg akkor mire kéne gondolnunk? Akkor milyen formában szeretné megtartani, ha nem úgy, hogy alacsonyan vannak tartva az energiaárak?

A balosok szerint nem akarja megemelni a rezsit, mikor olyan kifejezései vannak hogy érezni kell az áramelkedését?

2022. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

#9 Mint amikor hallhattuk egy korábbi kampányban:

"Lassan mondom, hogy a fidesz is megértse: nem lesz gázár emelés."

Aztán lett. 13-szor a 4 éves ciklusuk alatt.

Na, MZP is pont így nem akar rezsicsökkentést eltörölni.

2022. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!