Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg ennyire...

Orbán Viktor tényleg ennyire harcol a nyugdíjasokért, ennyire szereti őket, ha győzni fog, akkor folytatja a harcot értük?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett ahogy a miniszterelnök úr Márika nénivel bánt...
2022. febr. 7. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 10-es leírta, a 13. havi nyugdíjat 2002-ben a Medgyessy kormány vezette be, és Bajnaiék vették el a gazdasági világválság miatt. A Fidesz más tollával ékeskedik, közben még az ötlet sem az övüké. De ha valóban annyira hasít a gazdaságunk, 12 év alatt már rég visszaadhatták volna, milyen érdekes, hogy pont választás előtt jutott eszükbe.
2022. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
O1G szerintem 4 évente lát nyugdíjast, kampány időszakban. Egyébként szerintem annyira se érdekli a sorsuk mint a sz@rnak amit a wc-n lehúz reggelente egy kávé után. A nép egyszerű fiaként előadott butyuta faék egyszerű szöveggel meg mindenkit totál hülyére vesz, de legfőbbképp a nyuggereket akik be is kajálják, hogy miként harcolta ki a 13. nyugdíjat Mihálynál. A valóságban ez inkább így hangzott: Misikém, baze' jön a választás most pöccintsünk már a nyuggeroknak 13. havi zsebpénzt, nehogy már emiatt bukjuk a választást, egyébként is egy hétvégén többet elbaszunk Lölövel egy repülős, jachtos bulival.
2022. febr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!