Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ukrán nép hogy ennyire...

Az ukrán nép hogy ennyire hősies és önfeláldozó?

Figyelt kérdés

Követem az orosz-ukrán konfliktus okozta eseményeket és számomra rendkívül tiszteletre méltóan viselkednek az ukránok. Mindenáron védik a szabadságukat és a hazájukat! Talán ezt nem illik bevallani, de még pár könnycseppet is elmorzsoltam értük.


Nekünk miért nem jutott soha történelmünk során abból a hősies szabadság szerető vénából és abból a szilárd gerincből ami nekik adatott?


A képek azt hiszem magukért beszélnek: [link]



2022. febr. 8. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
USA-BAN
2022. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban es Kanadaban generaciok ota tartjak rettegesben az embereket a ruszkiktol, szoval ez nem annyira meglepo
2022. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

10es, mondjuk ez meg a másik véglet, az USAban a hidegháború alatt bármit, de konkrétan BÁRMIT ami rossz, rá lehetett kenni az oroszokora.

Például a Tetrisz nevű játékot két orosz talált ki, de a szovjeteknél nem tudták kiadni, USAba szöktek, ott meg inkább más nevén futtatták, mert a nép egyszerűen nem vette volna meg, ha kiderül, hogy oroszok csinálták.

Szóval azért az ő mentalitásuk sem sokkal jobb, mint pl az átlag oroszé amerikáról. Persze stílusában és árnyalataiban van különbség bőven.

2022. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a propaganda fogalmát nézném inkább meg, logikus hogy a hírekbe olyan képeket tesznek ahol minden azt mutatja, hogy jajj micsoda harcra kész emberek így és így védekeznek.
2022. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán kimondottan csípem az ukránokat, meg magyar nacionalistának sem mondanám magam távolról sem, de azért ne mondjuk már, hogy nem volt hasonló kiállás. Ráadásul Ukrajna helyzete etnikai szempontból ezerszer komplexebb, mint a Trianon utáni Magyarországé, Novorosszijában nyelv és identitás tekintetében is orosz többség élm nagyjából olyan a helyzet, mintha közvetlenül Székelyfölddel lenne határos Magyarország, csak közben félig háborúban állnánk Romániával.
2022. febr. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az amcsi ismerősiem szerint Putyin nagyon veszélyes ember, viszont okosabbnak tartják Biden-nél és szellemileg is jobb állapotúnak tartják Putyint.
2022. febr. 9. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!