Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 25 fölötti korosztály most...

25 fölötti korosztály most megszívta?

Figyelt kérdés

Például aki egyetemről jött ki pár éve, ugyanúgy kezdené 0-ról az életét mint a szakmunkasbol kibukott 18 éves, a 25 éves kap kerek perec 0 forint támogatást, a másiknak 7 évig nem kell szjat fizetni.

A másik a családosok, kitömik őket több 100 ezer forinttal, akinek nincs dögöljön meg? Holott mondjuk egyedülállóként sokkal nehezebb megélni, házra se kapsz támogatást, amit felvert a csok, babáváró. Amivel szintén ki van kitömve? A setét, tanulatlan, aki a semmire szül, normális esetben meg a fészket kéne előbb elkészíteni aztán a gyerek és nem szerződésre csinálja az ember, nem kényszerhatására.

Félre értés ne essék, nem sajnálom senkitől a pénzt, csak azt látom hogy megint a keményen dolgozó, tanuló réteg van megszopatva.



2022. febr. 11. 17:17
1 2 3
 1/23 Énnnnn ***** válasza:
82%

valószínűleg kijött census-ban hogy 25 év alatt kicsi a fidesz támogatottsága, erre jött ez a remek ötlet a felcsúti malactól


itt a mese vége!

2022. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Használj életelxírt. Fiatalít!
2022. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Miért KELL, hogy érdekeljen, hogy a másik mennyit kap akár bruttóban, akár nettóban? Szerintem csak kakirágó emberek nyáladzanak azon, hogy ki mennyit keres. Engem egyetlen ember bére érdekel, és az az enyém. Hogy nekem elég-e a sajátom a saját szükségleteimhez, jól érzem-e magam vele, meg tudom-e adni annak akinek akarok azt amit érdemel. Ebbe nyilván beletarozik az, hogy tisztában legyek a saját területem bérezésével, és a saját képességeimmel, hogy el tudjam magam helyezni, és reális legyen a fizetésem minden szempontból. A közvetlen kollégáim bérét sem tudom, sem engem nem érdekel az övék, sem őket az enyém vagy másé. Ha nem elég, akkor tedd meg a szükséges lépéseket azért, hogy elérd a neked fontos bevételt. Ne nyafogj, mert az szánalmas.
2022. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%

Pont ez a lényeg, hogy 25-ig van az SZJA, utána meg közben is ég, rakás más.

Az, hogy alkalmatlan vagy az életre, nem a Fidesz tehet.

2022. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Igen én 27 vagyok,de ettől függetlenül kizárt hogy a libbantakra szavazzak, MHM-ra megy az X.
2022. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én 24 vagyok, szóval én még nem is pofázhatnék, én legalább még vagy fél évig kapok kedvezményt, plusz anyámék is kaptap ilyen családi sz@rt, de engem ez téveszt meg, egy az hogy sose szerettem az igazságtalanságot, másik az hogy tudva tudom milyen ára lesz ennek.

A fiatalok pedig ma már nem a 18-25-ös korosztály, inkább 35-ig, 35 alatt mamahotel, meg sz@ros albérlet van, magyarán qurvara nem léptek ki a fiatalkorukból és nem is fognak, ha a kormányon múlik.

2022. febr. 11. 17:32
 7/23 anonim ***** válasza:
5%
"35 alatt mamahotel" hol élsz te, lúzerlandon?
2022. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Én 26 vagyok, szerintem az embernek ennyi idős korára már jó ha van megtartása. Én örültem volna, ha kapok valami támogatást régebben.

Nekem már van megtakarításom, de sokra nem megyek vele, mert egy normális élhető helyen már szinte lehetetlen lakást venni, a házról és a saját autóról már le mondtam, mert annyit sosem fogok keresni.

Inkább az a kérdés, hogy a legtöbb 25 év alatti mennyire fog tudni félretenni ebből? Szerintem nem lesznek így sem megfizetve.

Akik igénybe veszik a csokot azok is vesznek fel több 10 milliós hitelt, miközben még talán 1 millió Ft-ot sem fogtak a kezükben.

A mi korosztályunknak csak ez az egy lehetősége van, hogy szülőkkel lakni 30 éves korig, mellette pedig összekaparni valami kis lakásra valót.

2022. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
35 alatt egyedulallokent tudsz venni hazat?
2022. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Megmondom mit fog felretenni a. 25 alatti, 🐴f@zt, több megy cigire, piara, sziphonera max ha nagyon ügyes vesz egy autót, de őszintén ki gondol olyankor saját lakásra, nagyon kevesen...

A 25-35-ös korosztálynak kéne de nem tud talpraállni, ez a korosztály van a legnagyobb szarban és ők nem kapnak semmit. 35 fölöttiek ugyahogy már vettek házat, ha nem, az ő hibájuk, volt idejük meg olcsóbb is volt.

2022. febr. 11. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!