Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 25 fölötti korosztály most...

25 fölötti korosztály most megszívta?

Figyelt kérdés

Például aki egyetemről jött ki pár éve, ugyanúgy kezdené 0-ról az életét mint a szakmunkasbol kibukott 18 éves, a 25 éves kap kerek perec 0 forint támogatást, a másiknak 7 évig nem kell szjat fizetni.

A másik a családosok, kitömik őket több 100 ezer forinttal, akinek nincs dögöljön meg? Holott mondjuk egyedülállóként sokkal nehezebb megélni, házra se kapsz támogatást, amit felvert a csok, babáváró. Amivel szintén ki van kitömve? A setét, tanulatlan, aki a semmire szül, normális esetben meg a fészket kéne előbb elkészíteni aztán a gyerek és nem szerződésre csinálja az ember, nem kényszerhatására.

Félre értés ne essék, nem sajnálom senkitől a pénzt, csak azt látom hogy megint a keményen dolgozó, tanuló réteg van megszopatva.



2022. febr. 11. 17:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

És most mondja valaki azt hogy nem jobban járna a 25 alatti is, ha 25 éves korától mondjuk 32-ig kapná a támogatást, egyaz többet keres, többet kapna vissza, másik valszeg többet is rakna el értelmes célra, jobban benőtt a fejük lágya, plusz nem lenne kib@zva azzal aki tanulni akar 18 fölött még.

Egyetlen ok itt tényleg a szavazatvasarlas, több az ellenzéki 25 alatt, ennyi. Cáfoljatok meg.

2022. febr. 11. 17:49
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól beszél a kérdező
2022. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
17%

A lakás most is annyi az átlag bérhez képest mint 20 éve


Nem ártana tudomásul venni a hogy nem az állam dolga lakást venni a polgároknak

2022. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Huszon évesen még ha rosszul is esik amit mondok nem Budapesti 35 milliós lakásról kell álmodozni . Lejjebb kell adni az igényeket és majd tovább lépsz ha tudsz. Én se kaptam semmi támogatást városba se vágytam falun éltem mindíg. De ott se könnyű. Egy nyamvadt lepukkant vájog viskót vettem először. Aztán 30 évesen tudtam tovább lépni azt eladtam és lett egy normális tégla kertes házam. De ezt csak így elmondani volt könnyű megvalósítani nem. A családosok adókedvezményéről meg annyit hogy az egy nagy segítség de az a pénz el is megy a gyerekekre minden hónapban. Abból nem spórolsz meg semmit.
2022. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13-as oké ne az állam feladata legyen hogy segítsen segítsen, csak akkor hagyjon is békén a f@zba, akkor építsük le, nem kell fölöslegesen tartani magunk fölött, akkor nem kell senkit se semmiben támogatni (én ezzel az ideológiaval is teljesen egyet tudok érteni) , de ha már támogatnak akkor okosan csinálják már, ennyit várnék el. A magyar nép meg szereti az állambácsi segítő kezét, ettől elvonatkoztatni úgyse fogunk tudni, sose fog győzni mondjuk egy libertarius párt.
2022. febr. 11. 18:28
 16/23 A kérdező kommentje:

"Huszon évesen még ha rosszul is esik amit mondok nem Budapesti 35 milliós lakásról kell álmodozni . "


Én vidéken élek egy 10 ezres varosban kKelet-Magyarországon 20 millió forint egy kis panel már. Egy lakható ház, legyen az vályog 25-30 milliótól indul, ennyit erről.

2022. febr. 11. 18:31
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez így van! A magyar emberek valamiért ezt szokták meg. Régen is sokan kaptak házat, lakást, mert adott nekik az állam.

Legjobban a csok miatt mentek fel az árak, aki most veszi igénybe a csokot az is már leginkább falura megy, ez viszont azt eredményezte, hogy már faluban sem nagyon lehet megfizethető áron házat venni. Azt vettem észre, hogy sokan már nem is tudják mit kérjenek a házukért, 'jönnek majd a csokra megveszik' alapon.

2022. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azért van hátulütője is. Gondolj bele, hogy most kap jó kis pénzt, nem fog spórolni, aztán egyszercsak drasztikusan kevesebbet fog kapni. Ez a hiteleknél is nagyon befog ütni, ha felelőtlenek lesznek.
2022. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"már faluban sem nagyon lehet megfizethető áron házat venni."


400 ezerért ismerősöm egy egész utcát vett faluban. :D Hogy a viharba ne lehetne. A kis falukban iszonyatosan olcsó minden... :D. Viszont ott bele kell tőrödni, hogy nincs semmi ...

2022. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19


Megvette a cigánysort?

2022. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!