Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Matolcsynak a...

Mit gondoltok Matolcsynak a tegnapi kriptoval kereskedés és bányászásra való nyilatkozatáról?

Figyelt kérdés
A véleményem szerint ez ijezgetés, mert az éven adóztatták meg a kriptót és tuti nem döntöttek volna így ha nem látnák benne a jövőt. A bányászatot még megisérteném, hogy betíltják környezetvédelmi okokból. Kérlek benneteket egy 10es skálán írjátok le a mennyire néztetek utána a kriptónak.

2022. febr. 12. 12:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#20-nak:


Kb két nap alatt lenne tele az összes börtön.

2022. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 SIDLER22 ***** válasza:

Én vagyok amúgy a 11-es, 17-es és 18-as.


Most néztem, hogy Észak-koreában nincsenek Tor felhasználók egy nagyon egyszerű okból. Kb senkinek nincs internet kapcsolata :D

Akiknek meg van azok csak egy szerverre tudnak csatlakozni és ezt szerintem tudjuk milyen szerver lehet.


Ezen kívül meglepő módon jópár országban tiltják a VPN-t amit nem is értek, hogy egyáltalán, hogy tehetnek meg. Még egy Kínában megértem, de mondjuk egy oroszországban??

[link]

2022. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Ismét #20-nak:


És el is felejtettem, hogy ezt beszéld meg a Firefox fejlesztőivel is, mivel már annak is beépített funkciója.


Tudod milyen általános bojkott sújtaná az országot, ha ezt valaki megpróbálná?


Egy Kína nagyságú ország meg sem rezdül. De mi? Padlót fognánk.

2022. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 SIDLER22 ***** válasza:
100%

(22-es vagyok)

Nem fognánk padlót. Legalábbis én nem. Ha egy ilyet bejátszanak az az első lépés lenne a diktatúra felé és én azonnal csomagolnék is Kanadába.

2022. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"két nap alatt lenne tele az összes börtön."

Nem börtön lenne, hanem pénzbüntetések, inkasszózás, ingatlan lefoglalás.

2022. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

#22-nek:


Már nem tudom pontosan hol, de be lehet valahol állítani a TOR-ban, hogy segítsen rejtőzködni ha az országodban tiltott a VPN használat.


Erről ennyit.

2022. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 SIDLER22 ***** válasza:
91%

DK-s.


Hát igen, de ott ahol egyáltalán nincs net ott nem tudsz sokat kezdeni :D

2022. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

#25-nek:


Nem fogod fel, hogy gyakorlatilag az összes multinacionális cégnél kiverné a biztosítékot?


Kezdésnek elszállna a Firefox, követné a Facebook, Insta, és szépen sorban a többi.


De addigra rágyújtanák a marhájára az országházat.

2022. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#25-nek:


[link]


Tudod ez mi?


A facebook onion címe! Ragozzam még?

2022. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
51%
Kina is betiltotta a kriptókat, úgyhogy be lehet tiltani, nyilván nem lehet megszüntetni a használatukat, de már ez is egy nagy érvágás és eléggé ellehetetlenítik a piacot.
2022. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!