Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » VV Osváth Melegzsoltit mennyir...

VV Osváth Melegzsoltit mennyire tartod a társalomra kártékony embernek?

Figyelt kérdés

Az orbángyűlöletéről közismert meleg vlogger néha - számomra gerinces és szimpatikus, de a maga szempontjából ostoba módon - beleállt abba, hogy elítélte a meleg Mikulást és szakállas transz Szűz Mária provokációt, de emelett "gay unicorn" (tehát semleges nemű) éttermet üzemeltet, és ezerrel tolja a melegpropagandát.

Szóval én összességében egy jó szándékú de sértett, és épp ezért inkább kártékony embernek ítélem meg őt. Ki hogy látja?



2022. febr. 13. 14:48
A kérdező szavazást indított:
5 (kártékony a társadalomra nézve)
4
3 (nem oszt, nem szoroz a jelenléte)
2
1 (hasznos a társadalomra nézve)
77 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem ismerem. Gondolom egy celeb.
2022. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
A mai napra ezt a Zsoltit adta ki a pártközpont célpontnak?
2022. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
O1G
2022. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Az ki?
2022. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Az ellenzéki véleménnyel bíró influenszerek teljes csokrát szummázva nem tartom annyira kártékonynak, mint az állami pénzen reklámokból felfuttatott "nerfluenszer" fröcsögők akár csak egy figuráját.
2022. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Tudja egyáltalán valaki, hogy ki ez a pali?😂
2022. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"(tehát semleges nemű) éttermet üzemeltet"

Öhm, mint ahogy mindenki más is? 😕

Vagy épp milyen "neműnek" kellene lennie egy étteremnek?

2022. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Kit?
2022. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Én egy jobboldali gondolkodású ember vagyok inkább, viszont így is szimpatikus ember lett nekem ez a srác. Sok mindennel nem értek egyet, amit mond, de így is nagyon jól lát néhány dolgot, reálisan és az a mondata nagyon tetszett: ,, Nem az a homofób, aki nem fogadja el a melegeket, aki nem ért egyet velünk, hanem aki azt gondolja betegek, genetikai hulladékok vagyunk."

Ezt csak amiatt mondtam, mert sokszor a liberális emberkék, ha már valaki azt mondja, hogy nem ért egyet mondjuk pl. az átoperáltatással, akkor az már homofób.

Orbángyűlölet. Értsétek már meg Fideszesek/ nem Fideszesek, én mint jó pár éve baloldali szavazó mondom, hogy senkinek se Orbán személyével van baja, meg magával Orbán Viktorral, hanem amit csinál, a lopás, hazudozás, gyűlöletkeltés. Ha más lenne a hatalmon, és ugyanezt csinálná, akkor valószínűleg őt is így utálnána társadalom nagy része.

Szerintem Deák Dániel munkássága sokkal kártékonyabb, mert Zsolti mindent maga épített fel a saját pénzén, erejéből, míg Deák az közpénzből sok százmilliót elköltve próbálja átmosni az emberek agyát.

2022. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen rendben van a Zsolt. Deak Dani, Bohár Dani, Rákay Kálmi, Trombitás Kristófka és Deri Stefike ezerszer károsabbak.
2022. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!