Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » VV Osváth Melegzsoltit mennyir...

VV Osváth Melegzsoltit mennyire tartod a társalomra kártékony embernek?

Figyelt kérdés

Az orbángyűlöletéről közismert meleg vlogger néha - számomra gerinces és szimpatikus, de a maga szempontjából ostoba módon - beleállt abba, hogy elítélte a meleg Mikulást és szakállas transz Szűz Mária provokációt, de emelett "gay unicorn" (tehát semleges nemű) éttermet üzemeltet, és ezerrel tolja a melegpropagandát.

Szóval én összességében egy jó szándékú de sértett, és épp ezért inkább kártékony embernek ítélem meg őt. Ki hogy látja?



2022. febr. 13. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem hasznos.
2022. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Használat :) Nekem bejön
2022. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%
A hisztizései meg az affektálása kifejezetten kártékony.
2022. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy " VV Osváth Melegzsoltinak" tituálod, mindent elmond arról, mit tartasz róla. Maradj csak a "Nemzethy Felöbbrendüségi Fogyamagyar" Megafon, meg PS hithű fogyasztója.

Az, hogy ezek a hazug demagóg kormánypártiak sokkal "kártékonyabbak" mint Zsolt valaha is lesz, ne zavarjon egy percig sem.

A lényeg, hogy nehogy Zsolt "rábeszélje az óvodásokat egy nem átalakító műtétre".

Gondolom, ez akar a "lényeg lenni".

Ha ez megnyugtat, több mint elég "meleg" van mind a Megafonnál, mind a PS-nél, a parlament meg egyenesen tele van velük. Majd ha elérnek addig hogy fel is merik vállalni, akkor lehet majd erről beszélgetni. Addig nem érdemes. Nem tudom te hogy vagy vele, de én utálom, ha demagóg módon belehazudnak a képembe.

Zsolt nem ezt teszi.

2022. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!