Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP és DK miért nem...

Az MSZP és DK miért nem tanult semmit az elmúlt 12 év alatt?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, h mocskosul elegem van a Fideszből, de most elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem az Egyenes Beszédben az ATV-n Mesterházi Attilát és Vadai Ágnest.


Ugyanaz az elvtelen, szervilis nyugat-talpnyalás, mint amiből elegünk volt 12 éve.


Amerikai csapatokat akarnak az országba, magasról szarnak a kárpátaljai kisebbségre, és általában ugyanaz az önálló arcél nélküli “követő” külpolitika rajzolódik ki a szavaikból, mint amitől egy önérzetes, nemzetben IS gondolkodó ember hányt a Gyurcsány-kormány alatt..


Van rá esély, h MZP át tud vinni egy patrióta külpolitikát, vagy tényleg ez jön vissza, ha nyer ez ellenzék??

😣



2022. febr. 16. 01:42
A kérdező szavazást indított:
Akár a Bourbonok, nem tanultak semmit
Tanultak a hibáikból, nyugi
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Nem nyer az ellenzék.

Nem lesz MZP kormány.

2022. febr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha MZP magában indult volna még szavaztam is volna rá,de így nem.
2022. febr. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Őszinte leszek,MZP-nek először örültem, hogy végre van egy értelmes ellenzéki politikus, de kiábrándultam, sajnos nagyon alja ez az ember, elég keményen lejáratta magát.

Pedig még a fideszes propagandát sem néztem, csak a vágatlan videókat, meg élőben, de ez a tag élőben még betegebb eskü mint valami szektavezér...

2022. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
#3 persze persze "én nem a zemeszpére re szavaztam de..." csak most már a "zemeszpé" helyett fidesz van a mondatban 🤣
2022. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
#4 Hülyegyerek, egyik szutyadékra se szavaztam, és mivel MZP-is elvérzett így megint nem fogok szavazni idén sem, szar és fos között nem választok...
2022. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
#4: Te félnótás, neked egyből fideszes valaki, aki egy vállalhatatlan csődtömegnek tartja MZP-t? Eléggé szűk látóköröd van!
2022. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!