Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezdő szavazótól kérdés a...

Kezdő szavazótól kérdés a jelenlegi aláírásgyűjtésről? Több:

Figyelt kérdés

Hol találok listát a neten mindenkiről, akire BP 6. választókörzetben aláírást lehet adni?

Online meglehet-e oldani a dolgot, ha igen beposztolná valaki a hivatalos linket ahol lehet?

Ha semmiképp se oldható meg online, akkor hol mikor kire lehet adni az aláírást? (Nem járok arra, azért kérdezem. Az előválasztásokon is online szavaztam.)

Pontosan meddig tart az aláírásgyűjtés?

Egy órát keresgéltem a Googlen, de nem találtam ezekre választ és nem tudok keresésre több időt szánni, itt talán gyorsabb, előre is köszönöm a segítséget.


2022. febr. 16. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell túllihegni ezt az aláírásgyűjtést, már mindenki összeszedte, akinek van leheletnyi esélye. A választás eredménye szempontjából nincs jelentősége. Akinek kell, jöjjön érte. Jött is, megkapta az az egy, akinek hajlandó vagyok aláírni.
2022. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!