Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem úgy volt, hogy senki nem...

Nem úgy volt, hogy senki nem akar iskolákba menni LMBTQ-felvilágosítást tartani?

Figyelt kérdés

[link]


E szerint a cikk szerint rendszeresen jártak.



2022. febr. 17. 14:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Meghívásra és tudod kérdező, bár 2000-es évek eleje működik a program, ezt onnan tudom, hogy elvégeztem a képzést, de nem lettem óraadó tréner, de mikor én 2011-ig 20 éves koromig érettségiig tanultam, akkor talán jó lett volna ha szakközépiskola utolsó 2 évében eljön egy ilyen tréner páros, tudod nem volt szép dolog, mikor egy jó évtizede ismert leszbikus osztálytársnőmet lebukás után kiközösítették az egykori legjobb barátnői...
2022. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tehát hazugság volt, hogy senki nem akar kiskorúakat ezzel a témával traktálni. Tanulságos. Meg az is, hogy a HVG következetesen homofób törvénynek nevezi a gyermekvédelmi törvényt.
2022. febr. 17. 14:11
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem kiskorúakat, hanem középiskolásokat, és tudod van erre igény, mert Debrecenben is volt egy LMBT esemény az első tüntetés előtti napon és nagyon sok érintett középiskolás jött el, hogy a szüleik nem tudták ezt, ugyanis a szüleik ezen gyerekeknek koránt sem olyan elfogadóak, mint az én édesanyám...
2022. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem akar senki senkit traktálni, FELVILÁGOSÍTANI akarják a fiatalokat. Például arról, hogy ha valaki meleg, attól még ugyanolyan ember, nem pedig valami megvetendő, üldözendő emberré válik.


Érdekes módon arról valahogy nem esik szó, hogy a hagyományos -heteróknak tartott- szexuális felvilágosításokon bizony előkerül a melegellenesség is, azzal valahogy nincs senkinek semmi problémája.


És bármennyire is meglepő, nem ezektől fog valaki homoszexuálissá válni, hanem a már homoszexuálissá „vált” ember könnyebben tud megnyílni a környezete felé.

2022. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A középiskolások még kiskorúnak számítanak. Tehát hazudtak az LMBTQ-sok.
2022. febr. 17. 14:21
 6/34 steven95 ***** válasza:
90%
Úgy volt, hogy a krumpliforrásod azt állította, homoszexuális propagandát nyomnak óvodásoknak, akik ezután nemet váltanak. Ezen kívül a 18 év alattiakat lehet diszkriminálni az burgonyabáró urad szerint. Továbbá szó sincs arról, hogy valaki biztosítana LMBTQ felvilágosítást, ha lenne szülői igény erre annak ellenére!, hogy azt harsogja minden ellenző, hogy a szülő joga ezt eldönteni - amelyből következne de mégsem - és akár intézményi szinten elvárni ezt.
2022. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
#6: Minden mondatod hazugság vagy csúsztatás. Úgy látszik, ti nem tudtok őszinték lenni.
2022. febr. 17. 14:36
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha már ennyire a gyerekvédelmen rugóznak itt egyesek, akkor azt miért nem kifogásolja senki, hogy 16 a tankötelezettség korhatára? Nem egy eset van, amikor a szülő csak úgy kiiratja a 16 éves KISKORÚT (tudom, hogy szerettek ezzel a szóval dobálózni, ha érdekeltekben áll), hogy majd dolgozzon inkább suli helyett, vagy vigyázzon inkább a kistestvéreire. Konkrétan megyeszékhelyi elit gimnáziumba járok, és 4 osztálytársam így lett kiiratva.

Vagy azon miért nem problémázunk, hogy 12 a beleegyezési korhatár, ha mind két fél 18 alatti, 14 felett meg már azzal lehet szexelin, akivel kvázi akar az ember, KISKORÚKÉNT? Ha szabadon dughat az ember KISKORÚKÉNT, akkor miért nem hallhat a témáról annyira szakszerűen, hogy legalább a veszélyeket elkerülje? Ha valaki szexelhet KISKORÚKÉNT, akkor miért nem lehet neki annyit mondani, hogy ne közösítsd ki a melegeket és stb?

Miért nagyobb probléma az elfogadásra nevelés, mint az, hogy kvázi 12-től törvényi keret van arra, hogy valaki teherbe eshessen, mert hát szexelhet, miért van az, hogy a 16 éves KISKORÚT kiveheti a szülő az iskolából? Ezek miatt miért nem szólalnak fel a kérdezőhöz hasonló "gyermekvédők"?

2022. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező; te mennyire tartod magad őszintének?
2022. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#8: A beleegyezési korhatár szerintem azért lett csökkentve, hogy ne legyen dugig a börtön "Ármándóékkal".
2022. febr. 17. 14:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!