Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem úgy volt, hogy senki nem...

Nem úgy volt, hogy senki nem akar iskolákba menni LMBTQ-felvilágosítást tartani?

Figyelt kérdés

[link]


E szerint a cikk szerint rendszeresen jártak.



2022. febr. 17. 14:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%

#19 Vicces, hogy úgy csinálsz, mintha szitokszó lenne liberálisnak lenni. Az meg külön poén, hogy még annyira liberális sem vagyok, mint, ahogy gondolod.

Mellesleg semmi védelem nincs abban, hogy fel kéne zárkóztatni egy réteget. Mindenkinek jobb, ha kevesebb embernek a segélyét kell előállítani, mert több az olyan ember, aki életképes a munkaerőpiacon. Csak ehhez például kell az is, hogy 16 évesen ne tudjon kivenni a suliból segélyből elő családod, hogy aztán dolgozz és vigyázz a hugod gyerekére.

2022. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
#21: És akkor mivel oldanád meg a problémájukat? Meg azt, hogy ne szaporodjanak ész nélkül?
2022. febr. 17. 15:31
 23/34 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy érdekes amit mondol kérdező....


Anyám bevállalt magyarként egy lengyel férjtől engem mint 4. fiúgyermeket, és erre a nőgyógyásza fogta a fejét, hogy maga csak szül, szül és szül...Erre anyám közölte, hogy ő fogja felnevelni.


Akkor volt egy másik iskolaigazgató helyettes kollégája aki szintén megjegyezte anyám háta mögött, hogy miért szül ennyit, erre anyám mondta, hogy csak a romák szülhetnek 3-nál több gyereket? Hát igen... akkor a magyaroknak is kellene 4-5 gyereket szülni, csak nem biztos, hogy nem járna elszegényedéssel a sok gyermekes lét... mert szülni könnyű, de felnevelni nehezebb... a szüleimnek sikerült és hiányt se éreztem...

2022. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
93%

#22 Amikor levitték a tankötelezettség korhatárát 16-ra akkor nőtt meg a korai terhességek száma. Szóval kezdésnek vissza kéne rakni a korhatárt 18-ra, vagy ha még létezik olyan, hogy középiskolában 3 év alatt megvan a szakma, akkor addig. Mármint úgy értem, hogy alapvetően 18-nak kéne, hogy legyen a korhatár, de ha valaki hamarabb szakmát szerez, akkor eltekintünk tőle.

Ez szerintem javítaná a helyzetet. Mondjuk teljes megoldással had ne szolgáljak már én, nem vagyok egy szakértő, csak egy sima végzős gimis, aki próbál különböző platformokon tájékozódni.

Viszont azt én is látom, hogy ez nem csak az ő bajuk az ilyen helyzet. Ha valaki nem tud elhelyezkedni, sok gyereke is van mellé, az kap valami segítséget, azt meg az teremti elő, akinek nincs ilyen gondja, többek közt te is, kedves kérdező.

2022. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Most már a hím kígyónak kell raknia tojásokat, vagy Soros nagyon megharagdzik, és nem ad pénzt
2022. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%

Remelem most a legtobb aki valaszolgat az LMBTQ-s kerdesekre ezt a kommentet elolvassa.

Ne valaszoljatok az ilyen troll kerdesekre! Mindig ugyanaz megy. Egy majom kiir egy "kerdest" az LMBTQ-rol ti meg tok feleslegesen valaszolgattok. Ez a celja az ilyeneknek, a vita. Ha nem lesz vita partner akkor megfogjak Unni egy par kerdes utan.

2022. febr. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
93%

26-os. Ja ennyi erővel, mindenkit verjünk agyon, aki balkezest, azt is, hiszen milyen dolog már az, hogy külön eszközöket gyártunk neki, vagy ott volt az értelmileg akádályozott és mozgáskorlátozott nagybácsim, aki végig a támogatásunkra szorult, szinte mindegyik három generáció megörökölte őt problémáként, nagyszüleim, szüleim, majd mi is részben, ennek ellenére szeretetben öregedett meg és hunyt el.


Akkor ugyanúgy verjük agyon a klimax utáni nőket, akik már nem szülnek, vagy az időseket, akik már nem akarnak dolgozni, hanem csak élvezni akarják az életüket, vagy verjük agyon akik mániás depresszióban, skizofréniában, vagy más mentális zavarokkal küzdenek, verjük agyon akik nem rendelkeznek szakmával, verjük agyon a szemüvegeseket, vakokat, siketeket.


Verjük agyon a diszgráfiásokat, diszlexiásokat, diszkalkuliásokat, a némákat...


Tudod legalább én melegként már egyetem melllett nappali tagozatos hallgatóként 4 napot dolgoztam és komoly összegeket fizettem be adó formájában az államnak, de mit számít az neked...

2022. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%
Abba gondolj bele, hogy én melegként pl rendelkezek 3 fiú testvérrel, akik idősebbek, de hát még ők se tudtak családot alapítani, akkor most ez is az én hibám, hogy mindenki bulizni akar még 40 évesen mint ha az lenne az új húsz vagy 30? Ezzel szemben én eléggé introvertált vagyok, de tudod ha bátyáimnak lenne gyereke, akkor biztosan segíteném őket, úgy hogy ha éppen feleségeikkel kettesben szeretnének lenni, akkor a gyerekeik eljöhetnének hozzám és én vigyáznék rájuk, vagy megvenném a spórolt pénzemből unokaöcséimnek és unokahugaimnak azokat a dolgokat, amit testvéreim nem tudnak megengedni... kicsit közgazdaság is ez...
2022. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
96%

#31, te menthetetlen vagy...


Ugyanezen okfejtés alapján a meddő nők is „selejtes hulladékok”, mert ők is csak „szart tudnak nemzeni”, és őket is az unokáidnak kell majd „eltartaniuk”...

2022. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
91%
Ja meg még az általam megkeresett pénzből és félretett pénzemből, pl még azt is megtudnám csinálni, hogy mondjuk támogassam egy két unokaöcsém és unokahúgom taníttatását pl hogy két tannyelvű magán óvodába járjanak, majd iskolába.
2022. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!