Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki két pártot is...

Ha valaki két pártot is szeretne támogatni milyen lehetőségei vannak?

Figyelt kérdés

Kedvencem Márky-Zay Péter és a Mihazánk.


Mi legyen az akcióterv?



2022. febr. 21. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Listáson MH, egyéniben a helyi Összefogás jelölt.


Az MKKP már kifejtette, hogy a listás szavazattal ők, a kispártok, egyrészt sokkal esélyesebbek, másrészt ha elérik az 5% küszöböt, akkor már egyből 3-5 mandátumot kapnak, nem csak egyet, mintha egyéniben jutottak volna be.

A nagy pártok, akik szinte biztosan bejuttatnak jópár embert, nekik nem akkora előny a listás, náluk az egyéni az, amivel arathatnak.


Ezt hívják taktikai szavazásnak.

Deee ne szavazz a MiHazánkra, szavazz inkább a kutyákra, ők többet tudnak felmutatni:D

2022. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Maradj otthon.
2022. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Előfordulhat.


#1 Ha egy kicsit bepálinkázok, akkor is szavazhatok?


Kutyapárt Gergőnek volt egy mondata, ami miatt nem szavazhatok rájuk. A viccnek is van határa.

2022. febr. 21. 00:33
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Szavazz az esélyesebbre.
2022. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Két x-et kell behúznod, egy listásat és egy egyénit. A te döntésed melyik x-et hova teszed.
2022. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Én is így vagyok ezzel de ennek a Fidesznek nagyon el kell takarodnia szóval a Mi Hazánk most ne haragudjon meg ha nem ő rájuk szavazok.


Majd talán 26-ban lehet rájuk fogok. De most semmi reális esélyük nincs.

2022. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Fidesz+Kdmp :D
2022. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenek szavaznak....és az alapján, amit mások ajánlatnak neki. Elveszett ez az ország. Teljes identitásválság.
2022. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Nos a Mi Hazánk és az összefogás ég és föld, teljesen mást képviselnek! a te döntésed hogy TE melyiket képviseled, 2 különböző ideológia! én személy szerint nem bízok a fideszben és az összefogásban, ezért vagyok Mi Hazánkos!

de ezt neked kell eldönteni, döntsd el hogy jobboldal vagy baloldal a szimpatikusabb mert úgy könnyebb lesz dönteni (persze volt már olyan balos is aki mondta hogy liberális de az összefogás korrupt hazug mint a fidesz ez miatt nem szavaz) szóval ezt IS mérlegelni kell! én személyszerint ajánlom a Mi Hazánkat és Toroczkait!

2022. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az előttem szólóval.

A Mi Hazánk számára mindkét oldal vállalhatatlan,de az ellenzék még inkább,

a teljesen eltérő nézetek miatt.

2022. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!