Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jo vagy rossz otlet...

Szerinted jo vagy rossz otlet volt az hogy Orban nem kert NATO segitseget Magyarorszagra?

Figyelt kérdés
Korulotunk levo orszagokba mind kuldek csapatokat. Ide nem.

2022. febr. 27. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Ez jo otlet volt.
Nem ez nem volt jo otlet.
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem lehet biztosan tudni. Idén kiderül, hogy jó vagy rossz ötlet volt-e.
2022. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez valami új, vagy a 2 hete történt?
2022. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet kérni 2 hét múlva meg 3 hét múlva is, ha úgy adódik. Egyáltalán a kérdés felvetése is értelmetlen. Nem egyszeri, elszalasztott lehetőségről van szó. Mintha azt kérdeznéd, hiba volt-e kedden nem bablevest enni.
2022. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem a NATO csapatok nem kérése volt a rossz ötlet, (azt lehet utólag is kérni, a balti államokhoz is folyamatosan jönnek csapatok) hanem az elmúlt 10 év NATO ellenes politikája, az volt a rossz ötlet!
2022. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

#4 cserébe majd békésen vonulnak be hozzánk az oroszok. Megint.

Csak mostmár az krszág egy jó nagy része éltetni fogja.

2022. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

09:12


Akinek tetszik az marad és majd tapsikol esti hírekben mikor Putin benne lesz, azt híve hogy Putin hallja a tv-n keresztül. Megkapják amit akartak, nem lesz LGBTQ, lesz helyette diktatúra, propaganda. Megéri vajon?

2022. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Tök mindegy, mert Oroszországnak semmi dolga Magyarországgal, de ha lenne, a NATO akkor se védene meg minket.
2022. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

#6 hát.. én azt mondom mindenkinek csak addig volt nagy a szája, hős magyar őseinkre hivatkozva amíg nem volt valós veszély, fenyegetettség. Mára annyira megnyomorodott az ország, szellemileg, lelkileg, gazdaságilag, morális, mindenhogy, hogy elég nekik orbán személyikultusza. Nem akarnak a valóságban élni. Meg is értem ha kivénhedt a magyar nép. Ez van.


Mellékesen, én gyerekként és igazából a mai napig, 24 évesen nem értettem ezt a trianon/nagy magyar/hős haza szerető mániát, persze csak azt, amit erőszakkal nyomatnak és akik "keménykednek" és mindig röhögtem, hogy ha eljönne ismét az idő akkor változna a helyzet.

Hát ez most sok embernél bebizonyosodott.

2022. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2022. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!