Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz tüntetés április 4-én,...

Lesz tüntetés április 4-én, vagy az ellenzék méltósággal viseli majd a bukását?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 21:13
1 2 3
 11/21 árokpart ***** válasza:
36%
Nem hinném, hogy lenne bármilyen esélye most az ellenzéknek.
2022. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
11) mikor lenne ha nem most,a gazdasági csőd kellős közepén?
2022. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Érvényes a mondás: mondj igazat és betörik a fejed.
2022. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az ellenzékbe szoruló fidesz éppen úgy fellázítja majd a proletár söpredéket, ahogy 2006-ban, úgyhogy megint lesz vandálkodás.
2022. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
1es hol élsz?:D ebben az évben egy közvéleménykutatást se nyertetek meg
2022. márc. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

Én azzal a radikális válasszal állok elő (nem tudom, előttem írta-e már valaki), hogy ha nem győz az ellenzék, április 4-étől már nem is lesz ellenzék. Gajdics Ottó szavai csengenek a fülemben, hogy "Ezek most összeálltak. Nekünk azt kell megmutatnunk, hogy még így, egybe csődítve is képesek vagyunk elzavarni az ellenséget, mert az lesz az igazi megsemmisülés számukra, ha még együtt is a Fideszt támogatják majd többen."

És igen, azt kell mondanom, igaza van. A szocializmus alatt szokták mondani, az ember előtt két út volt, az egyik az alkoholizmus, a másik út járhatatlan. Az ellenzék előtt két út van: vagy sikerül kormányra kerülni, a másik út járhatatlan.

2022. márc. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Én minimum elvárnám akkor, hogy ne viseljék tisztességesen, ideje lenne az embereknek fellépni. Hogy miért gondolom így? Mert a jelenlegi helyzetben ez nem tisztességes verseny, választás. Szerintem ezt némi agysejtel ellátott fideszes szavazó is látja.

Egy futóversenyt is mehetünk kedves kérdező mondjuk egy focipálya körül, de én keresztül futok rajta, lerövidítve ezzel utat, tisztességesen viseled majd a vereséget? De hívhatok egy "független" embert is, aki szemmel tartja az eseményt, de rövidítésem során éppen pislogott egyet...

Sajnos hasonló a helyzet jelenleg Magyarországon, számos más területen is, csak valahogy erről a közmédia nem számol be.

2022. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzék elballoghat...
2022. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Remélem a Fidesz minden ellenzékit deportál nyugatra. Mennék. Ők meg maradhatnak fenn tartani az országot.
2022. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Kiderül majd. Az a gond, hogy Orkbánék már elmehetnének nyugdíjba, csak a másik oldalon meg olyan rohadt sok az amatőr... bár lenne egy értelmes kormányváltás, de olyan sok a semmirekellő gagyi az ellenzék soraiban.... nem akarok a Fideszre szavazni, de féltem a nemzetet attól a személyi állománytól ami az ellenzéknél van....
2022. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!