Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ember kire szavazzon?

Az ember kire szavazzon?

Figyelt kérdés
Teljesen összavagyok zavarodva.Ugyanis minden párt szapulja a másikat és a facebookon is a kommentelők szájából csak úgy ömlik a szitok szó,meg nagyon csúnyán beszélnek.Mindenkit szidnak és becsmérelnek.Mégis ilyen összevisszaságba hogyan tudna az ember józanul gondolkodni?
2022. márc. 6. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát lehet én sem szavazok a nagy pártokra.
2022. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Mzp
2022. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, jó szerinted ,hogy a fidesznek kétharmada van? Jó ez az országnak?


Ha nem, akkor szavazz úgy, hogy ne legyen kétharmaduk legalább.

2022. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez a mai magyar politika. Mindkét oldal a másik mocsoksága által igazolva érzi a sajátját. Egyik kutya, másik eb.
2022. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 21:42


A fideszt szapulják a legjobban,és háborúba viszi az országunkat hamarosan.Ezeket olvastam.

2022. márc. 6. 21:47
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
5: a fidesznek túlhatalma van 12 éve, ezért kell ellenük szavazni, hogy ha nyernek is, legalább a túlhatalmuk csökkenjen
2022. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Kell?
2022. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 21:48


Dehát Marky Zay is kijelentette hogy katonákat és fegyvereket küldene Ukrajnába,tehát beszálna szivesen.Ez jó ötlet lenne? Nem tudom de facebookon mindenhol azt olvasom hogy az összes párt háborúba vinné az országunkat ha nyerne..

2022. márc. 6. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
4%
8: hogy jön ez ide? Azt írtam, hogy a fidesznek túlhatalma van, ami nagyon egészségtelen. Ezt kell megtörni, hogy kompromisszukból épüljön a magyar politika, nem úgy, hogy egy párt dönt el mindent.
2022. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
#8 Nekem mindegy ki kire szavaz, mert szerintem én szavazni sem fogok.Viszont a Mi Hazánk például ki akar maradni a háborúból, ők sem tartják jó ötletnek a részvételt.
2022. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!