Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ember kire szavazzon?

Az ember kire szavazzon?

Figyelt kérdés
Teljesen összavagyok zavarodva.Ugyanis minden párt szapulja a másikat és a facebookon is a kommentelők szájából csak úgy ömlik a szitok szó,meg nagyon csúnyán beszélnek.Mindenkit szidnak és becsmérelnek.Mégis ilyen összevisszaságba hogyan tudna az ember józanul gondolkodni?
2022. márc. 6. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
10: ők viszont egy rasszista párt
2022. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
#11 Szerintem nem azok, de mivel nem szavazok, nekem mindegy.
2022. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nincs olyan párt se ember akit ne szapulnának az emberek,tehát olyan semmilyen ez az egész..
2022. márc. 6. 22:02
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

Én a Mi Hazánkra tettem volna a voksom (elegem van mindkét pénzéhes oldalból), de közbejött az ukrán háború.


Pillanatnyilag elég nagy szarban van egész Európa, még egy atomháború veszélye se tűnik éppen puszta fantáziának.

A Fidesz nagyon helyesen nem folyna bele a háborúba, ügyesen lavírozik, azt látom próbál Magyarország érdekei mentén lépni a nyugati/USA érdekek helyett. Ez pozitív.

Ráadásul ilyen helyzetben nem biztos, hogy szerencsés egy kormányváltás, az sok eddig kihúzott diplomáciai szál elvágását jelentené. MZP meg eszelős hülyeségeket beszél, vagdalkozik, ez ijesztő képet festene a jövőről.

Meglátom mi lesz a választásig, aztán lehet a narancs mellé teszem inkább az ikszet.

2022. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 Én is ebben a cipőben vagyok, azért is fordult meg a fejemben, hogy inkább nem szavazok.
2022. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Dehát Marky Zay is kijelentette hogy katonákat és fegyvereket küldene Ukrajnába,tehát beszálna szivesen.Ez jó ötlet lenne? "


Mikor is mondott ilyent? Azt mondta ha a NATO úgy dönt.

2022. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!