Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztok a Fideszre ?

Miért szavaztok a Fideszre ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

1. Hogy MZP-t távol tartsuk felelős beosztástól.

2. + Egyebek: Alacsony SZJA, alacsony energiaárak, alacsony munkanélküliség, magas gazdasági növekedés, infrastruktúra-fejlesztés (gyorsforgalmi utak, gyorsvasút, erőművek), kiállás a nemzeti érdekekért diplomáciában, termékenységi ráta drasztikus megnövelése, hálapénz felszámolása, liberális médiatúlsúly megtörése.

2022. márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
1-es leírta, én is kb ezek miatt szavazok majd rájuk.
2022. márc. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Mert anya azt mondta hogy rájuk kell.

Meg apa is rájuk szavaz.

2022. márc. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Én csak azért, hogy Márki-Zay Péter ne kerüljön hatalomra...meg jelen helyzetben, nem hiszem hogy annyit ártana az hogy orosz barát kormányunk van!
2022. márc. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért, hogy egy hozzáértő ember ne kerüljön hatalomra?

Ahol nyugatiasan gondilkodnak jólét van. Akkor mért baj, ha valaki nyugatiasan gondolkodik?

2022. márc. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
5# Ezek ízig-vérig kommunisták. Ezt élvrzik, hogy ha fix árak vannak, ömlik a Fidesz propaganda mindenhonnan és lehet valakit utálni, most éppen Márki Zay aki a terítéken van. A valóságról meg inkább nem is szeretnének tudni. Az hogy 15000 milliárd forint EU-s támogatást tart vissza az EU, mert tolvajoknak nem adják oda. De nem ez számít, hiszen a sárga csekken olcsónak látszik a gáz, de a különbséget pedig az adónkból kifizetik, de az már nem is lényeges... Mindig, ami látszik annak kell csillogni, ami mögötte van az meg már nem lényeg... Mint az, hogy írja az egyes, hogy gyorsvasút épül..., igen ami 1000 év múlva fog megtérülni.
2022. márc. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Mert támogat, mint szinglit - a semmivel...
2022. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Mit az 1-es.
2022. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Mert vállalkozó vagyok egy ősfideszes városban, és nekem az a jó ha hatalmon vannak.


Aki a helyemben nem így tenne az hazudik

2022. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Semmiért. :D
2022. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!