Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az új...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek az új népszavazásról,amit majd lesz? Fudan illetve álláskeresési járulék fizetés meghosszabbításáról,hogyan vélekedtek ?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat szép napot :)

2022. márc. 10. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen értelmét vesztette a dolog (kormányváltó népszavazásnak indult, ugye), max nyáron csinálnak valami érvénytelen bohóckodást, ami senkit nem fog érdekelni.
2022. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nemörülök neki!
2022. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Pocsék az ellenzék kommunikációja sajnos, nem kommunikálják eléggé ezeknek a fontosságát, nincs a köztudatban. Ok, most mindenkit más foglalkoztat...

Mondjuk az nem az ő hibájuk, hogy ezeket a kérdéseket nem veszik bele a választásokon vagy az azelőtt valamikor. Az ovisok nemváltoztatása viszont mindenképp "fontosabb"... :D

Ha lesz valamikor ezekről népszavazás, én elmegyek. Sokkal fontosabb kérdések, mint a kormány ál-kérdései.

2022. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Ezek a kérdések nem csak a kormányváltás esetén fontosak, hanem alapjáraton is. Ha lesz, ha nem, a fudant meg kell állítani, az álláskeresési sem érdektelen téma.
2022. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogok elmenni szavazni.
2022. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Sok mindent elárul, hogy az ellenzék és a miniszterelnök jelöltjük konzekvensen " álláskeresési járulék"-rol beszél "járadék" helyett. Csak annyi az aprócska különbség, hogy a járulékot én fizetem, a járadékot meg én kapom. Na ők még ennyire vannak képben a dolgokkal.
2022. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Nincs bajom a Fudannal. Attól tartok, hogy ez esetben az ellenzék is idegengyűlöletre épít, amivel nemrég még a kormányt vádolta.


A másikról nincs véleményem.

2022. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
#7 Ha attól tartasz akkor alulinformált vagy.
2022. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
#8 kifejtenéd?
2022. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
#9 szósincs idegen gyűlöletről a fudannal kapcsolatban sem*. A fudan gyakorlatilag egy kém egyetem, ráadásul a diák város helyére pont, aminek ezerszer több értelme lenne. Azt az egyetemet meg még csak nem is a magyar munkások építenék és a magyar tanulóknak se lenne nagy hasznuk belőle. Minden sebből vérzik az az egyetem, nem valami propaganda vagy kampány eszköz az ellene való fellépés.
2022. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!