Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az új...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek az új népszavazásról,amit majd lesz? Fudan illetve álláskeresési járulék fizetés meghosszabbításáról,hogyan vélekedtek ?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat szép napot :)

2022. márc. 10. 08:59
1 2
 11/15 Dzsonszi ***** válasza:
60%

Elég nagy szégyen lesz az ellenzéki népszavazás.

A Fidesz valószínűleg nyerni fog (de még ha nem is így lenne az se számítana szerintem), ki a rákomat fog érdekelni már fél évvel a választások után ez a népszavazás? Még a Fudanra csak csak rátudják fogni, hogy pénzlenyúlás, de ez a 90 napról 270 napra növeljük meg a munkanélküliek etetését, azzal sok ember kapásból egyet se ért.

Olyan alacsony részvételre számítok (főleg, hogy egy hónap volt mire a 200 ezer aláírást összegyűjtötték), hogy kevésbé lenne ciki eltörölni az egészet, mint megtartani.

2022. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

#10


"kém egyetem"


Még nem is létezik, még nem csinált semmit, de te már meg is vádolod és el is ítéled? Nekem ez idegen-félelemnek tűnik, ha nem is idegen-gyűlölet.


"nem is a magyar munkások építenék"


Külföldi kivitelező cégek is vesznek fel magyar munkásokat. De amúgy is vannak nálunk pl ukrán vendégmunkások.

2022. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
#12 Inkább olvass utána a fudannak, találsz róla infót. Ez egy létező valami, nem most találták ki. Köze nincs és nemis volt az idegen gyűlölethez az erről szóló népszavazásnak.
2022. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
A baloldali lapok is megírták hogy a drága hitelezés az aggályos. Hülyeség az hogy "kém egyetem" lenne. Tudom, hogy létező Shanghai egyetem, de a magyar campus nem létezik, akkor meg minek kémkedéssel vádolni. Ez összeesküvés-elmélet kategória. Ha valami akkor a facebook az amit kémkedésre használnak az amerikaiak, ugyanis az NSA bármit megkap tőlük. Ezt Snowden óta tudjuk.
2022. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nézz utána, olvass, tanulj és akkor nem kell hülyeségeket állítani félinformációkra hivatkozva.
2022. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!