Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan már közel...

Most komolyan már közel félmillió külföldön élő fog szavazni az életünkről az országgyűlési választásokon, ahol 9,5 millió magyarországon élő életéről döntenek?

Figyelt kérdés
etikus és hazafi cselekedet 9,5 millió más országban élő életéről dönteni?
2022. márc. 14. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Mindjárt jönnek a fidderek és lehazaáruló magyargyűlölőznek, figyeld csak :D
2022. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Ebben benne vannak gondolom azok az Angliába WC-pucolónak kivonaglott libsik is, akik telt pofával okádják magukból, hogy minden probléma forrása is a Fidesz, és a jelenlegi kormányt okolják azért, mert egy rakás szar az életük.
2022. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a Kérdező a Fidesz miatt is kivándoroltakra gondolt.
2022. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4) nem,csak a libsi wc-pucolók hagyták el ezt a fényes jövő előtt álló országot,a 3-as most írta.
2022. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon úgy néz ki, és mostmár legálisan.
2022. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, sírjak vagy nevessek azokon a FELNŐTT embereken, akik azt képzelik, hogy a választásoktól bármi is függ.
2022. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
A Romániai magyarok ne szavazzanak.
2022. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
romániai*
2022. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ők döntenek. Az összes szavazó dönt. Ugyan olyan joguk van szavazni, mint neked vagy nekem, mert magyar állampolgárok.
2022. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az kulfoldon elok szvazata nem sokat valtoztat az eredmenyen, max 1 mandatumot hozhat.

Ha jol tudom mas orszagban sincs ez maskepp. Amerikaiak is szavazhatnak kulfoldrol, sot olyan amerikai is szavazhat aki csak kint szuletett, ezert allampolgar, viszont semmi koze nincs az orszaghoz mert a szulei kulfoldiek es par honapos koraban visszakoltoztek vele a sajat orszagukba, tehat semmi emleke nincs amerikarol es a nyelvet sem beszeli.

2022. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!