Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék/bal oldal kánaánt...

Az ellenzék/bal oldal kánaánt hozna Magyarországra? Mitől lenne jobb? Bizonyítottak már bőven nem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
47%
29-es hagyjad ezeknek nincs szemük, képtelenek látni, olyanok mint a lovak, vezetik őket.
2022. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
42%
#28 pap az tuti nem fog összeadni, ha esetleg kormányváltás lesz akkor sem. Egyszerűen az egyház ilyen. Ha kormányváltás lesz, akkor nem fognak rád kiabálni?
2022. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
9%
30-as pl. nem nagyon lehet csókolózni a padon a parkban, pl. mint a többi pár.
2022. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
45%

#29 mit nem tartunk be?

Mivel megyünk szembe?

2022. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
45%
#33 és az a kormány hibája?
2022. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
#31 mesélj!
2022. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:

Na stop!

Lehet, hogy a melegek ezt nem értik, vagy értik.. csak legbelül lázadnak és azért sem értik..

Szóval.. Nem az a természetes amikor ffi ffival él.. És ne várjátok el, hogy ez elfogadott legyen a nagyvilágban.

Ez számomra betegség! Ti betegek vagytok.. És ne várd el, hogy ez elfogadott legyen és, hogy ez legyen a természetes. Nem. Nektek melegeknek kell alkalmazkodni, nem pedig fordítva.

Én megértem, és elhiszem, hogy sok bunkó ocsmány szavakkal illet titeket. Én ezt soha nem tenném, látod.. Így ismeretlenül sem teszem pedig megtehetném. De ne várjátok el, hogy elfogadott legyen az, hogy nyílvánosan parkokban, buszmegállóban bárhol falja egymást 2 férfi. Ugye ez érthető? Ez természetellenes. Otthon a 4 fal között nyugodtan csináljátok.

Sőt.. Mondok még valamit.. Engem az is zavar amikor fiú-lány szinte már szexelnek a villamoson vagy bárhol és pár méterre kisgyerekek vannak. Zavart 14 évesen is, és most is zavar 36 évesen.. Pedig én is voltam és vagyok fiatal és szinte mindig volt barátnőm..de otthon csináltuk a romantikát. Másokra/ a városra nem tartozik semmi..

2022. márc. 15. 20:28
 38/79 anonim ***** válasza:
49%
Orbán olyan brutálisan aljas és kiorrupt, hogy szerintem egy összefogás ezt nem érhetné el, és ezt nem naivitásnak hívom. Bár a magyar mentalitás szerint bárki jöhet, úgyis szar lesz. Igaz e kérdező?
2022. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
65%
Kánaán lesz. Elszámoltatnak mindenkit, európai minimálbérek lesznek, ingyen lesz a gáz, a villany, a víz, a tüzifa, még az élelmiszer is, a pénzt pedig a pénzfáról fogjuk szedni.
2022. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
49%
#33: Ez a kormány hibája? A rendőr bevisz, ha meglátja, hogy smárolsz a pasiddal? A legtöbb ember csak el fogja fordítani a fejét, vagy kellemetlenül érzi magát, ha ezt látja. Én is pedig, nekem semmi bajom a melegekkel, de attól még furcsa egy ilyen szituáció. Az meg megint nem a kormány hibája, hogy vannak bunkók, akik megtámadnak. Ez az emberi természet. Nem látom, hogy változna ez meg attól, ha kormányváltás lenne.
2022. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!