Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék/bal oldal kánaánt...

Az ellenzék/bal oldal kánaánt hozna Magyarországra? Mitől lenne jobb? Bizonyítottak már bőven nem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:

Az ellenzék őrült MZP, Fleto, az álszent Jakab és a ballib eszme mitől vonzó?

Tényleg kíváncsi vagyok rá..

Győzzetek meg, hogy mitől legyen szimpatikus számomra a szavazó fülkében az ellenzék.. Ha sikerül meggyőznötök eskü odateszem az X-et.

2022. márc. 15. 21:01
 42/79 anonim ***** válasza:
42%
#41: Mondjuk ez az ellenzék tényleg borzasztó. Komoly gondok vannak itt, hogy csak erre futja. És akkor a Momentumot és a Cigány Lives Mattert még nem is említetted. XD
2022. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom, hogy Orbán egy tök jó hibátlan vezető.. Nyílván nem.. Sőt.. Szívesen látnék már mást is min. elnök jelöltként azon az oldalon is.

De az ellenzék az nagyon komoly.. Pfuuu... Szerintem könyveljük el, újra nyert Viktor.

2022. márc. 15. 21:25
 44/79 anonim ***** válasza:
69%
számomra meg te vagy beteg, kérdező, pedig 25 éve házas, hetero nő vagyok. Ennyi. Számomra a gyűlöleted elfogadhatatlanabb, mint egy meleg kapcsolat. inkább neveljen meleg gyereket, mint egy ilyen ősbunkó, mint te vagy.
2022. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:

44-es

Hidd el tőlem csak rosszabbak vannak.. Akik viselkedésével én sem értek egyet.

Te liberális vagy én nem. Nincs ezzel gond

2022. márc. 15. 22:03
 46/79 anonim ***** válasza:

Bérlakásprogram olcsóbb lakhatás.

Lakásfelújítási program. Fűtéskorszerüsítési program. Ez jelentené a tartós fenntartható rezsicsökkentést.

Ők kapnának eus pénzt. Orbán nem fog kapni.

Igazságosabb adózás. Orbán csökkentette a multik és a gazdagok adóját. A balosok jobban adóztatnák a felső 10 %ot kevésbé az átlagembert.

Környezetvédelem, Balaton védelme. Orbánék beépítik a Balaton partot ezzel tönkretéve az egész tavat. Az ellenzéknek már most van egy terve amivel szabályozni lehetne a beépíthetőséget.

Ők a nyugatot választják, orbánék a keletet.

Oktatásban inkább a finn modell felé közelednének.

2022. márc. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
A baloldal mindig a szakszervezetek oldalán áll, tehát a munkavállalók mellett.
2022. márc. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
Nem tudtak bizonyítani, mivel kb 80 90 %uk még nem is volt parlamentben sem 2010 előtt.
2022. márc. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:

Értem én, de az igérgetések csak szavak a részükről is.

A rendszerváltás után már bizonyított a baloldal sokszor. Oké, hogy most vannak új arcok is de talán még az rosszabb és ront a helyzeten. Most őszintén.. MZP kinek szimpatikus? Egy őrült balek aki semmit nem ért a politikához.

Az ellenzéki oldal most úgy csinál mintha nem tapasztalt volna eleget a balos kormányokból.

2022. márc. 17. 05:56
 50/79 anonim ***** válasza:
47%

#46 olcsóbb lakhatás?

Azáltal, hogy az energia árak 3-4 szeresére nőnének? Márki-Zay megmondtam a piaci árakat kell bevezetni!

Lakásfelújítási program, fűtéskorszerűsítés most is van.

Az eus pénzeket hagyjuk. Mint a mesében! Jár is meg nem is.

Adózás!

Megadóztatta a bankokat. Csökkentette a multik adóját? Cserébe lettek munkahelyek. Ahoz, hogy a tehén tejet tudjon adni etetni is kell. Kevésbé adóztatnák az atlagembert? A fiatalok 25 éves korig adómentesek. A 3 vagy több gyermeket nevelők adómentesek. Az 1-2 gyermeket nevelők visszaigényelheteik a családi kedvezményt.

Ők a nyugatot választják Orbán Viktor a keletet. Tudod akármilyen hihetetlen, de keletről jön a gáz 85-90%. Keletről jön a kőolaj! Keletről jön a villany. Lehet verni a mellkasunkat, hogy köszi nem kell. Aztán vehetjük piaci áron nyugatról 3-4 szeres áron.

2022. márc. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!