Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ez a cikk is...

Mit gondoltok, ez a cikk is jól mutatja, mekkora különbség volt a kormánypárti és összellenzéki március 15-i összejövetelek között?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 16. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Azt gondolom, hogy csak ma vagy harmadjára írtad ki ugyanazt a kérdést, pedig neked még csak nem is fizetnek érte egy fillért se. Persze gondolom neked inkább a hatósági áras farhát tekinthető annak.
2022. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nekem nem fizetnek azért, hogy hülye kérdéseket írjak ki, Neked fizetnek a hülye válaszokért?
2022. márc. 16. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Ugyanaz történt március 15-én mint ami volt tavaly október 23-án.

Akkor sem kellett többet tenni, mint egymás mellé tenni a két gyűlés légi felvételeit, most sem kell többet csinálni.

A lényeg azonban majd 3 hét múlva vasárnap fog eldőlni.

Mert akik most fotelhuszárként csak lájkolták az ellenzéki gigamega kormánybuktató tüncit, ahogy szokták, azok a választás napján viszont el fognak menni és bizony, akkor is MZP csapatára fognak szavazni, ha amúgy ők is vállalhatatlannak és alkalmatlannak tartják.

Tehát nem lehet elkönyvelni, hogy milyen nagy is volt a békemenet, mi vagyunk többen - el kell menni majd szavazni is április 3-án!

2022. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"akkor is MZP csapatára fognak szavazni, ha amúgy ők is vállalhatatlannak és alkalmatlannak tartják"


Hogy ebben mi a logika, azt lehet, hogy nem csak én nem értem...

2022. márc. 16. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Nem is lehet.

Van akinek csak ennyi számít: o1g és megy szavazni arra akit kijelölnek a taktikai szavazásban.

Ha nem így lenne akkor létre se jöhetett volna ez az ellenzéki összeállás. Hiszen a jobbik az gyurcsány ellen jött valaha létre, az mszp+lmp+dk aláírást gyűjtött nemrégen még a parlamentben a jobbik bojkottálására és kizárására, az lmp és momentum egyformán azzal jött létre, hogy le kell cserélni a már meglevő politikai garnitúrát, vagyis hogy nem állnak össze sem a fidesszel, sem a balliberálisokkal. Aztán mégis egy listán indulnak, egy jelöltet állítanak - a támogatóik meg mennek és szavaznak rájuk. Jobbikos a dk-sra, lmp-s a jobbikosra, mindegy. Nekik!

2022. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, miért, o nem 1g?
2022. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!