Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Magyar kormánnyal?...

Mi a baj a Magyar kormánnyal? (A fidesszel)

Figyelt kérdés

Most lesz nemsokára a választás, de nem tudom kire szavazzak.

Milyen dolgok vannak a fidesz és a MZP oldalán?

Ki mit szeretne?



2022. márc. 20. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Komolyan azon agyalsz, hogy MZPre szavazol? Én azt hittem ez csak vicc, hogy bárki is szavazna rá :D Ezen most jót röhögtem :D
2022. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Véleményem:

Nincsen mggyőződésed.

Ne szavazz.

2022. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem se szavazz. Ne más veleménye alapján szavazz hanem a sajátod alapján, a te szavazati jogoddal te élj s ne más. Ha nem tudsz dönteni akkor ne szavazz.
2022. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Mindkét oldal korrupt, tolvaj, nagyjából csak a hatalom érdekli. A Fidesz pl. arról is magasról tesz, hogy a járványkezelésével megölt több 10 ezer idős embert. A baloldal viszont még rosszabb, ha valaki emlékszik rá... Ilyen idiótákat, mint MZP, Gyurcsány és a többi... Isten mentsen mindenkit tőlük. 2002-ben ugyanez volt, hogy ők majd jobbak lesznek, nem lesznek korruptak, stb...
2022. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy orban ezt azt jol csinal, de most formalodik egy uj vilagrend. Egymasnak feszul kelet es nyugat, tehat valasztani kell. Sem az eu, sem usa nem orbant akarja hatalmon latni igy mindent megtesznek ellene. Ha orban marad, akkor hosszutavon elkezdodik magyarorszag kizarasa. Most mar elvettek az eus penzeket, nemsokara szankciok is jonnek. Plusz inflacio, energiavalsag es a legtobb orszag nem szivesen segit nekunk. Orbannak ugyelni kellett volna a kulpolitikara, hogy magyarorszagnak jo legyen a renomeja. Most mar a v4bol is kiestunk. Szerintem nyugatnak elege van a miniputyinokbol es egyre komolyabban le akar szamolni veluk. Ugy fogunk jarni mint az oroszok, minden szankciot mi viselunk.
2022. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Lopnak, csalnak, hazudnak.
2022. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem Magyar. Aki ránk akarja kényszeríteni, azt a kereszténységet amiben, zsidó emberek szerepelnek zsidó földön az ő zsidó istenükkel,a bibliajuk szerint. Az a kormány ,hogy lehet magyar?
2022. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj velük?

- Iszonyat méretű korrupcio.

- Nagyon durva propaganda

- Hatalommal valo folyamatos visszaélés.

- Mészáros Lőrincek, Tiborczok kinevelése

- Oktatás lerombolása

- Egészségügy lerombolása

- forint/euro arfolyam folyamatos szandekos gyengitese


Es meg napestig sorolhatnám.

2022. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8 -as!
2022. márc. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!