Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi, hogy MZP-nek...

Más is úgy érzi, hogy MZP-nek a hajrában kezd nőni a támogatottsága?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Egyre nagyobb sületlenségeket beszél. Már összevissza hadovál
2022. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
XD Mégis mitől lenne ez az érzés? Megálmodtad? Teljesen ellentmond neki minden adat.
2022. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2: Közösségi médiás reakciókból és a környezetemből.
2022. márc. 23. 16:28
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Egyre jobban elborul az az elme. Már a fideszes újságírót is felhívta makizaj, hogy elmondja hogy a telex hazudott 😅🤣


mai ámokfutása. Ínyenceknek csak ! [link]

2022. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon remélem.


előreláthatólag el fogok ha lesz kedvem menni most legelőszőr szavazni.


Nyugathoz akarunk tartozni!!!!

2022. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Lehet MZP-re bármit mondani, ha győzni nem is fog, de ő fogja a legjobban megszorongatni Orbánt 2010 óta.
2022. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
En azt veszem eszre hogy egyre nagyobb főleg a Donald Tusk beszéde után.
2022. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Ez inkább olyan libbant nyugtatásnak tűnik, legutóbb Maki a sugógépről nem tudta normálisan lenézni a mondókáját. Az igazság az hogy belefáradt,rottyon van.
2022. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

Na gondoltam, hogy az előttem szóló (#1, #2) ide is jön. Minden kérdésnél megjelenik...

Egyébként érdekes módon bárkinek, akinek megmutattam az eredeti, vágatlan felvételeket, már valahogy kevésbé utálja vagy egyáltalán. Egy olyan ember volt, aki akkor is rögeszmésen ragaszkodott a Fideszhez, de látszólag nem épp "okosnak" hitte magát, amikor rádöbbent, hogy meg volt vezetve, mint a k*va élet.

Velem biztos nőtt és még pár ismerősömmel. Szivem szerint még több emberhez eljuttatnám az igazságot, de nem fogok lépten, nyomon politizálni, kampányolni...

Bár gondoltam rá, ha máshol nem, akkor interneten kicsit meg kéne tolni szabadidőmben. Jó tápanyag a sok fideszes szennymédia alatti komment szekció :)

2022. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
A lényeg nem a közvélemény kutatást kell nyerni, hanem választást. Mindenki menjen el szavazni.
2022. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!