Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi, hogy MZP-nek...

Más is úgy érzi, hogy MZP-nek a hajrában kezd nőni a támogatottsága?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 16:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20


Milyen elegánsan kifelejted, hogy a nagy nyugati áldemokratikus ellenzékiség is milyen szinten tud uszítani. Csak úgy megemlítem, ha már arról van szó, hogy csak az egyik oldal gyűlölködik. Hát képzeld, a másik is ugyan annyira, csak a gyűlöletük célpontja más.


"Veletek ellentétben én nem használom a 3 karakteres rövídétést amit Simicska talàlt ki."


Ez miért kéne, hogy érdekeljen?


"Én nem gyűlölök senkit. Bayer szerinted nem túl durva?"


De igen, gyűlölködsz te is. Bayert nem nézek. Fair Rightot szoktam, mert ők legalább veszik a fáradtságot arra, hogy ha vitaműsor van, akkor ellenzékit és fideszest is hívnak egy műsorba beszélgetésre. Ellenben a nagyon demokrata adókon ilyen csak nagyon ritkán van. Nyugat...ugye?


"Téged a rengeteg helyreigazítás nem zavar, hogy úgy forgatják ki hogy olyat mondanak ami nem igaz?"


Elolvastam őket, és még érdekelne is, ha nem olyan témákban merülnének ki, hogy "Gipsz Jakab nem rabló, hanem tolvaj."

Téged nem idegesít, hogy a nagyon turbónyugati-demokrata ellenzéki hangvételű portálok 99 százalékban feltételes módban írják a cikkeiket? Szóval ez a mossunk kezeinket stílus, ha esetleg hazudnak...mert ők nem állítanak semmit. Ez milyen tájékoztatás?

2022. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

“Szóval ez a mossunk kezeinket stílus, ha esetleg hazudnak...mert ők nem állítanak semmit. Ez milyen tájékoztatás?”


Még mindig jobb bocs etikusabb(bár ezt fideszesnek hiába mondom) amit a kedvenceid művelnek.



“Fair Rightot szoktam”

Ha téged a nyugatellenes oroszsimogató propaganda érdekel nézd őket. Ha nektek kelet kell remélem megkapjátok, utána ne sírj, hogy de te nem így gondoltad.


Te is inkább kelethez akarsz tartozni?

2022. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Még mindig jobb bocs etikusabb(bár ezt fideszesnek hiába mondom) amit a kedvenceid művelnek."


De most ilyen alapon miért kéred számon a hiteles tájékoztatást, amikor a kis kedvenceidnek sem megy a dolog? Kettős mércét alkalmazol, ami egy jogállamiságot hiányoló szavazótól elfogadhatatlan.


"Ha téged a nyugatellenes oroszsimogató propaganda érdekel nézd őket. Ha nektek kelet kell remélem megkapjátok, utána ne sírj, hogy de te nem így gondoltad."


Itt látszik meg, hogy egyetlen egy műsorukat sem láttad, és így van véleményed róluk. Újabb példája a mai nyugatiságnak: véleményalkotás tudás nélkül. Ahhoz meg kell egyfajta fanatikus elvakultság, hogy az áldemokratikus Nyugatot reggeltől estig csak dicsérni lehessen, a kritizálókat pedig halálosan gyűlölni.


"Te is inkább kelethez akarsz tartozni?"


Igen, mert Japán keleti ország, és sokkal értelmesebb emberek lakják mint Európa nyugati részét. Hozzájuk képest a brüsszeliek úgy élnek mint a disznók.

2022. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!