Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy megint a rossz oldalon állunk, mint 100 éve? Ebből lehet Trianon 2.0?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 23:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
62%
igen csak te, meg még néhány 0 realitásérzékkel rendelkező vérbalos
2022. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nem az oroszokkal, perpillanat megint rossz oldalon vagyunk.


Hogy lehet-e trianon 2? Ember... USA bábország vagyunk pont mint ukrajna...

2022. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
25%
igen, sajnos Orban beholdolt Brüsszelnek. olyan szkakciokat tamogat kritika nelkül, amik többet aratanak a magyar gazdasagnak, mint orosznak. Putyin már fel is rakta Magyarországot a baratságtalan országok listájára.Be kellet volna fognunk a szánkat is senki mellé nem állni, böven elég, hogy befogadjuka menekülteket meg küldünk segélyeket.
2022. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egyik oldal se szimpi, határozottan a semleges utat kellene követnünk szerintem, mint anno Svájcnak. Sosem értettem, az 1-2. vh.-ban mit pattogott ez a kicsi ország, és még Adyt oltogatták a nagy vérmagyarok, amiért kimondta, hogy semmi, de semmi keresnivalónk nincs az 1. világháborúban. Meg is kaptuk Trianont, de abból se tanultunk, a 2. vh.-ban mentünk puncsolni a németeknek bőszen... Agyhalál.


SEMMILYEN oldali nem vagyok, nem csak Putyinból, de Zelenszkijből is elegem van, pláne az irgalmatlan sztárolásából, és azon kívül, hogy oké, segítsük a menekülteket nekünk a létező legnagyobb semlegességre kellene törekednünk. Ukrajna nem szent, valóban undorító módon bánt a kisebbségeivel ősidők óta kb., de messze nem ez lett volna a megoldás, azt meg azért hadd ne higgyem már el, hogy Putyint a kisebbségeik jogai érdekelte valaha is. Nem ez lett volna a megoldás, ahogy az elektromos tűzre sem kezdi el az ember önteni a vizet...

2022. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
98%
Miért, melyik oldalon állunk?
2022. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
78%
5.: Szerintem Kállay-kettőst játszunk megint... Így fogunk orbitálisan a padlóra zúgni.
2022. márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
#4 Ez mind szép és jó, csak egy ilyen kis pici, szegény ország Európa közepén nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy független legyen.Az I.vh ideje alatt sem engedték Magyarországnak a semlegességet.Olyan egyszerűen megy ez sajnos.Itt vagyunk középen, kelet-nyugat marakodik, és mindkettő felkérdez, hogy kinek az oldalán állunk?Holott nekik az lenne az érdekünk, ha mindkettővel jóban lennénk.De nem engedik, és mindegy hova állunk-nem állunk, az ostor rajtunk fog csattanni.
2022. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
#7 nekünk az lenne az érdekünk*
2022. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
97%
#2: Miért is lenne nekünk annyival jobb az oroszok oldalán állni?
2022. márc. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
69%
7) Hogy leszögezzük az 1. világháborúban maga a magyar parlament szavazta meg a hadba lépést. Mind a magyar paralemnt, mind a magyar kormánynak meg volt a vétójoga az osztrák-magyar monarchiában.
2022. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!