Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ezeket miért nem szabad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ezeket miért nem szabad?

Figyelt kérdés

A barátom nem szereti, ha sminkelem magam, pedig nem szoktam erősen, még alapozót sem, csak a szemöldököm meg a szemem emelem ki kicsit. Tegnap raktam fel egy kis szájfényt is és teljesen rosszul volt. Csak nem értem, mert azok a lányok akiket követ instán meg hadd ne mondjam meg hogy néznek ki. Már a gél lakkot a körmömön se szereti. Pedig én ezeket azért csinálom, hogy jobban érezzem magam meg, hogy egy kicsit tetszek neki, mert gondolom azokat a lányokat se azért követi, mert a legjobb barátai.

De ez nem csak a sminkel van így pl. már az is ki akarsztja, hogy néha megiszok egy kávét, pedig ő meg cigizik. Szerintem az gázabb.

Szerinted ezeket miért csinálja? Szerintetek szeret engem? Azok a lányok is aggasztanak instán. :(



2020. aug. 20. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod, hogy hülyére vegyen és uralkodjon rajtad.
2020. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én én vagyok. Aki velem akar lenni, az legyen velem. Ne akarjon senki megváltoztatni, ha valami nem tetszik neki, keressen olyat, aki megfelel az igényeinek. Ez a kulcsa boldogságnak: önazonosság. Elfogadni magad a hibáiddal együtt, fejleszteni és örömmel megélni a saját stílusodat. Ha neki nem tetszik....kakiljon sünt. Mit fog csinálni? Megver? Elhagy? Legalább tudod, hogy ez ennyit ért. Ne hagyd magad és ne add senkinek a kezébe az irányítást.
2020. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kisebbrendűségi komplexusos pötsh, aki megpróbál uralkodni rajtad. Beteges, amit csinál, de az is, hogy te meg hagyod neki. Az is lehet, hogy már a bántalmazó kapcsolat alapjait rakja le éppen. Most tanulod, hogy ne mondj ellent.

Barátaid lehetnek még? Családodtól elmart már?

Ez nem a Szürke 50 árnyalata. Egy férfit nem ez tesz határozottá, és erőssé.

Menekülj ebből a kapcsolatból a saját érdekedben!

2020. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan hagyod, hogy megmondja mit csinálhatsz?😯

Nekem egy pasi egy ilyen dologba szólna bele, repulne valószínű nem meg, hogy engedelmeskedek

2020. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezel téged, mintha egy óvodás gyerek lennél, ő meg az apád. Uralkodni akar rajtad és a saját képére formálni. Remélem nem hagyod.
2020. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az instás lányok a legkisebb probléma ebben a szartengerben, amit a kapcsolatotoknak nevezel. Sajnálom, hogy csak ennyire becsülöd magad és hagyod, hogy egy ilyen kis beteg pöts manipuláljon és parancsolgasson. Te komolyan azt hiszed, hogy ez így egy normális párkapcsolat? Milyen mintákat láthatsz, jesszusom.
2020. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymáshoz illők. Küldd el tőled végleg és keress magadhoz valót.

Ffi.

2020. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. jól látja? légy végre önmagad.
2020. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
A faszt lesz önmaga, szereti ezt a gyökeret. Ha idáig engedte, hogy beleszoljon, továbbra sem lesz másként. A lábtörlő az marad, aki, ezt látta, vagy csúnya, vagy annak hiszi magát. Akárkivel ez nem fordul elő. Nos, ha én csúnya lennék sem lennék ilyen alakkal, akkor inkább a magány, szabadon.
2020. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

🤣birtokol és irányít.

Ha ezt nem veszed észre és nem lépsz akkor naiv vagy, és megérdemlitek egymást.

2020. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!