Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz annyira rossz...

Ha a fidesz annyira rossz ahogy az ellenzék leírja, miért nem prognosztizálnak 4/5-ös ellenzéki győzelmet ? Nem ez lenne elvárható ha akkora a nép felháborodása ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Alábecsülöd azt, hogy mennyire idióta a nép.
2022. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Az elvarhato ez volna de az emberek nagy része ostoba.
2022. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Titeket fizetnek? Fogd már be a pofádat. Másodpercenként jönnek az idiótábbnál idiótább fideszes kérdések.
2022. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez miért idióta kérdés. Hol van a beharangozott kormányváltó hangulat amit az ellenzéki kampány kezdete óta hallunk ?
2022. ápr. 3. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kormányváltó hangulatot akarsz? Gyújtogassunk vagy mi tenne jót annak a Fideszes ( vagy fizetett..) agyadnak?
2022. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is a fidesznek is van olyan szavazoja aki nem azt nezi Orbanek mennyit lopnak vagy milyen aljas a propagandajuk, hanem azt h pl nagycsalados es megkapja a csaladi adokedvezmenyeket es fel masoktol nem kapna meg, vagy epitoiparban dolgozik ahol a fizetesek megtobszorozodtek fidesz alatt, szoval van egy reteg akinek a fidesz kormanyon maradasa erdeke vagy azt gondolja az az erdeke.


Van egy masik reteg aki meg csak fideszes forrasokbol tajekozodik, elottik az ellenzeket teljesen lejaratjak sokszor hazugsagokkal.


Van egy reteg aki sose megy szavazni mert abszolut nem erdekli a politika, van akik meg nem ertik h hogyan van az eletukre befolyassal a politika.


Szoval osszetett a dolog. Alegnagyobb fegyvere a fidesznek a rengeteg penze amibol media birodalmat epitett, mert a rendszer kedvezmenyezettjeinek a szama jo ha 1 millio haztartas de szerintem sokat mondtam.

2022. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Milyen kormányváltó hangulatot akarsz? "


Én nem akarok kormányváltó hangulatot, ti szeretnétek kormányt váltani. De neked miért a gyújtogatás jut eszedbe a kormányváltó hangulattal kapcsolatban. Mire jó az erőszak ?

Ha a választáson több szavazatot kap az összefogás jelöltje akkor győz. Ilyen egyszerű.

Vajon miért nem akarnak az emberek tömegesen az összefogás jelöltjeire szavazni ? Ezzel kellene foglalkozni a baloldalon nem a gyujtogatással.

2022. ápr. 3. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Ezt a kérdést személyesen Orbán Viktor írta ki? Körülbelül annyira provokatív mint a kormány propaganda. Ne haragudj,hogy megkérdezem de titeket erre iskolában képeznek,hogy interneten uszítsatok?

Senki nem akar gyújtogatni, a tüzet te szítod itt.

Feltételeztem,hogyha felteszel egy kérdést amiben azt szeretnéd megtudni,hogy miért nincs kormányváltó hangulat akkor azért kérdezed meg mert más hangulatra számítottál.

Amit nem igazán tudok hova tenni mert még le sem zárult a szavazás tehát semmilyen információnk nincs arról,hogy ki vezet vagy ki nyerheti meg esetlegesen ezt a választást.

Arról vannak minimális információink,hogy eddig nagyjából mennyi a részvételi arány az országban ami így 3 órakor még mindig totál irreleváns.

Tehát szeretném tőled újra megkérdezni.

Mi célból írtad ki ezt a kérdést és mennyit fizettek neked érte? :)

2022. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!