Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit szól a tegnapi Országgy...

Ki mit szól a tegnapi Országgyűlési választás eredményéhez?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 04:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
81%

én csak ennyit tennék hozzá:

“Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba …”

2022. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
28%
21 ez pontosan így van hitvány silány MZP nek esély se lett adva...a nemzet megelőzte hogy a nyakára üljön...míly bölcs is e nemzet :D
2022. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
67%

vagy inkább: De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba

jelenleg ez a hitvány semmirekellő kormány szedi meg magát évek óta

2022. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
23%
Ez csak nézőpont kérdése....
2022. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
91%

Kedves, "gyűlölöm a vidékieket"

Jómagam is vidéki vagyok, mégsem tudattalan, sőt jól informált.

Nemcsak a politikában!


Az, hogy hol lakik az ember, nem egyenlő a személyiségével, mentalitásával és képességeivel.

Falun nőttem fel, későbbiekben rengeteg helyen laktam, utaztam és városokban is éltem, ám a csendes, békés, természetközelibb életre vágytam.


Megfelelően is lehet tálalni a negatív véleményt, ám ehhez is kell egy bizonyos szint elérése.


Az "egyszerű" vagy/és egy aspektusban létező emberek könnyen manipulálhatóak, vezethetőek. Azok, akik fekete-fehérben látják a világot se könnyű esetek. (és ez bizony pártoktól független jelenség, az más kérdés, hogy a nagyon egyszerű faékek támasztják a fidesz oldalát s azzal sincsenek tisztában honnan ragadtak ki szavakat, mondatokat a propaganda videókhoz, hazugságokhoz)


Jómagam pl azért szavaztam első sorban az összefogásra, mert fidesz hatalma elpofátlanodott és ez jelentősen befolyásolja a nép jelentős részét. Tév hitek, korlátok, sajtószabadság, média/emberek kibontakozása, lehetőségek korlátozása, értelmetlen törvények stb...


Az csak plusz pont, amikben egyet értettem vagy tetszett bennük, ám nem azt jelenti, hogy mindenben egyet értettem velük.


Viszont a politika s azon belüli tevékenységek olyanok, mint az ember:

Nem lehet mindenkinek megfelelni a világon.

Valaki szeretheti, utálhatja, részben egyetérthet, vagy semleges zónába kerülhet.

2022. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon örülök neki! A Fidesz az egyetlen, aki ezt az országot normálisan tudja irányítani. Nem tökéletesek, de náluk csak rosszabbak vannak. Az ellenzéki kártevők lassan megtanulják, hogy a magyar nép nem kér belőlük még egyszer.
2022. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
69%
Elképesztő. Én városon élek és a vidéken élő szüleim nem állnak szóba velem akkora ellentét alakult ki közöttünk a Fidesz hazug gyűlöletpolitikája miatt. :-(
2022. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
83%
Az a vicc, hogy minden féle fajta ember szavazhat, másrészt pedig, ez már a fidesznek ki van építve, hogy mindenképpen nyerjen. Hát volt olyan ismerősöm , aki amiatt fideszes, mivel a fidesz ugye "meleg" ellenes. Nem ám az ország érdekeit kell nézni. Ami itt megy, de nem csak itt hanem kompletten az egész világan az szomorú! Miért nem lehet jó emberekké válni? Olyan szép életet élhetnénk.-
2022. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
65%

Az a szomorú, hogy az ország végérvényesen megosztott lett. Pedig az emberi kapcsolatokat marhára nem annak kellene meghatároznia, hogy ki hova szavazott. Én a Fideszre, de nem azért, mert agymosott aberált gomba lennék, hanem mert sokkal jobban élek, amióta ők kormányoznak, a gazdaságpolitikájukkal maximálisan egyetértek és szerintem jó irányba fejlődik az ország. (És nem, nem vagyok "NER lovag", semmi kormányközeli érdekeltségem nincs).

De vannak olyan barátaim, akik az ellenzékre szavaztak, de ők sem azért, mert szemellenzős gyurcsányista panelprolik, hanem mert nekik momentán nem tetszik a mostani irány, ideológiai vagy más alapon, de elutasítják Orbán politikáját. És akkor mi van? Ettől még nem ülhetünk le egymással és beszélgethetünk jókat?


Emberek, jussunk már túl ezen a hülyeségen! Tényleg elhissük, hogy aki nem úgy gondolkodik, ahogy mi, az csak agyosott meg idióta lehet?

2022. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
79%
29-es, ilyen egy normális szavazó. Én konkrétan már felteszem a fejhallgatót és max hangerőre tekerem, amikor a kollégáim elkezdenek politizálni, mert ők is képesek lemenni primitívbe, pedig elvileg tanult emberek, szakmájukban jók is, de politikailag van 1-2 elvakult, nekem meg ezt nincs kedvem hallgatni.
2022. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!