Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit szól a tegnapi Országgy...

Ki mit szól a tegnapi Országgyűlési választás eredményéhez?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 04:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
83%
29 Gyönyörűen összefoglaltad kedves Fideszes kolléga! Bárcsak több ilyen értelmes ember lenne.
2022. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
8%
Szonorkodik itt mindenki. De miért? A MHM bent van, ennek örülni kellene.
2022. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%
Bent vannak, de nem lesz szavuk, akkor örülhetnének ők is, ha valóban a mérleg nyelvét jelentenék, ha kiegyensúlyozottabb eredmény született volna, és múlhatna rajtuk bármilyen döntés, de nem lesz ilyen.
2022. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
13%
33. Azért várjuk ki a végét. Annak tényében, hogy szinte mindenhol cenzúrázva voltak az elmúlt 4 évben. Szép eredmény. Szóval magabiztosan ne jelentsünk ki, hogy mi lesz, s mi nem.
2022. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit más....de az itteni szavazást elnézve bőven vezet a " csalódtam" , tényleg ennyire nincs realitás érzéke az embereknek? Ez pártfüggetlenül borítékolható volt...vagy ez ilyen a "remény hal meg utoljára" kaliberû hozzállás...ezt tényleg csak kiváncsiságból kérdezem...van a baráti körömben mindkét oldal, nagyjából fele fele arányban de mindenki erre számított...
2022. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
88%
Tudtam hogy ez lesz, ettől függetlenül akkor is csalódtam.
2022. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
70%
sajnos azzal tisztában voltam, hogy marad a csűrhe, de az utóbbi időben látszólag vitya alatt annyira rezgett a léc, hogy a 2/3-ot fel sem tudom fogni
2022. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg valaki azt hitte hogy ez a retardált pereputty majd kormányt vált? Ahhoz azért tényleg kellett volna egy karizmatikus ellenzék...kb annyi programmal hogy "most minden szar de holnapután meg mennyország" ezt tényleg csak a budapesti prolik meg a magukat világpolgárnak képzelôk fővárosiak hitték el...
2022. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
75%

29-es jólé összefoglalta. Bar én nem a fideszre szavaztam és igen elhittem h lehet akar kormányváltás. Adtam vna egy eselyt az ellenzeknek, tolem a mugy a 2farkú kutyapárt is irányithatna, lényeg h ne O.V. Mészáros Lőlő pofátlan gazdagodásáról ne feledkezzünk meg! azért ez..

Nem is ertem ennyi birkát, rajtunk röhög za egész világ és megyunk az orosz diktatura irányába ami nagyon nem jó

2022. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
26%

39 az egesz vilag? Burkina Fasoban tényleg a hasukat fogják az emberek a röhôgéstől...nem is beszélve Francia Guayanaról...ott aztán tényleg a kardujakba dőlnek...Boraborán meg a magyar tiszteletbeli nagykövetség előtt öntik magukra a benzint az emberek és gyújtják fel magukat tiltakozvan a magyar áldemokrácia ellen...persze ezt a média eltitkolja...


Szegény világ mi döntünk el mindent a magunk 9 milliojaval...ba×ki...hulyegyerek...

2022. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!