Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit szól a tegnapi Országgy...

Ki mit szól a tegnapi Országgyűlési választás eredményéhez?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 04:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
78%
most mit mondjak, 40es megint a fityisz színvonalat erősíti....
2022. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
23%
34. Vagyok, 2 lepontozó jó madárnak. Legalább tiszteljük meg egymást, a lepontozás mellett nyugodtan kifejthetnétek, hogy mivel nem értetek egyet. Legyünk már korrektek.
2022. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
100%
A Mi Hazánknak annyi szava lesz, amit a Fidesz megenged, ugyanúgy, ahogy a többi ellenzéki pártnak. Bekerültek, ez oké egyfelől, függetlenül attól, hogy az én értékrendemtől távol állnak, a választóiknak ez jó, viszont ugyanúgy nem lesz elég ez a bekerülés komoly döntésekhez. Amit a Fidesz akar, azt az ellenzéki pártok jóváhagyásával vagy anélkül is keresztülviszi, mert nincs szükségük 2/3 mellett senkire.
2022. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
21%
5-ös válaszoló! Te biztosan egy ELTE-én tanult Budapesti és a vidékieket lenéző nagy vagány lehetsz akit átneveltek liberális-globalista hazaárulóvá hogy az apa nem csak férfi lehet az anya meg nem csak nő. Én vidékiként azt tapasztaltam hogy Budapesten is sok bunkó ember van és némelyik a vidékieknél is bunkóbb meg primitívebb! Azért azt ne felejtsd ez az Eötvös Lóránd Tudomány Egyetem tanítások ellenére hogy anyád szült meg téged és nem apád!
2022. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim válasza:
37%

A kommenteket olvasva egy dolog jut eszembe. Ez az ellenzék két dolgot nem tud. Nyerni, és veszíteni. Pontosan ezért kaptak ki most is, mivel olyan szavazóik vannak, mint amilyen emberek alkotják a pártot, jelen esetben pártokat, akiknek egy 2/3-os vereség után annyi telik, hogy leostobázzák a a nagy többséget. Ez szerintem vérlázító, de ugyanakkor nevetséges.

Pont a nagy baloldali, liberális ellenzék támogatói "kutyázzák" azokat a szavazókat, akik élni mertek azzal a jogukkal, hogy kifejtsék politikai véleményüket, és az nem egyezik a "szivárványosztagéval".

Kérdem én, ilyenkor hol marad a "mindenki egyenlő", meg a többi liberális kreálmány? Tényleg elhiszik, hogy ők az okosak, és a FIDESZ-re szavazó többség az idióta, vagy mennek tovább egyedül a szembesávba az autópályán, és panaszkodnak, hogy itt mindenki a rossz sávban közlekedik, csak ők vannak páran jó menetirányban...

2022. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
51%

#45: Viktor se piskóta, de esküszöm ő nem akarja annyira a hatalmat, mint ez a kiéhezett hiénákból álló ellenzéki banda.


Újra és újra összeállnak és újra és újra pofára esnek. Utána újra és újra megígérik, hogy innentől elköltöznek és választások előtt mindig visszatérnek Gyuri bácsi pénzével egy újabb csatára.


Érdemes megnézni a szintén baloldali liberális ex-momentumos Pottondy Edina videóját, hogy milyen a munka Brüsszelben: https://www.youtube.com/watch?v=w3IYEjGqNT4#t=7m14s


Sokan szeretnének ilyen "lélekszétba..ós" munkát ennyi pénzért...

2022. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
13%

Hát nézd, én jobban élek, mint a régi (Gyurcsány) rendszerben. Sőt,tovább megyek. Biztonságban érzem a munkahelyem és stabilnak, mostmár jó néhány éve. Nekem erre a biztonságra szükségem van, mert nincsenek gazdag felmenőim. Nincsenek sógor-koma-jóbarát megoldásaim. Igazából nem ismerek olyan embert, aki megteheti hogy veszélybe sodorja a megélhetésének forrását.

És itt jön a képbe nálam a Fidesz. Viszont, ha az ellenzék elhitette volna velem, hogy nem kell rosszabbúl élnem, mint most, akkor a nyugathoz tartozó politikájával megvettek volna (MZP nélkül, vmi normális karizmatikus politikussal). Mert alapvetően nyugati politikát szeretnék a gender őrület nélkül (LMBTQ jogokat normálisan növelni, nem pedig ilyen felesleges hisztivel.)

A nyugattal csak egy bajom van. Annyira látszik, hogy egy pontnak nézik az országot és a benne lakókat, hogy erősen kétlem, hogy érdekelné őket, hogy nekünk miről kell lemondani az ő megszorításaik miatt. Illetve egy háború soha sem csak az egyik fél hibája. Ez a szélsőséges álláspontjuk elég távol áll tőlem. Szóval szerintem várható volt itthon a Fidesz győzelem ilyen ellenzék, és nyugati magyar érdek ellenes politika mellett, még úgy is, hogy a Fidesz nyílván valóan korrupt.

2022. ápr. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj. Igazából mostmár nem foghatja a Fidesz majd a Sorosra, migránsokra, meg Gyurcsányra. Ja de, majd a háborúra, covidra, ha valami malőr következik be. A Fidesz még soha semmit nem ismert be, a Gyurcsányban, ha mást nem is, ezt tisztelem, hogy legalább felvállalta, hogy elk.rta.
2022. ápr. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom miért 0% a válaszom. Leírtam azt ami van. Amiben élek ez mások szerint 0%-ot érdemel? Ha senki sem nézi az érdekeimet, akkor saját magamnak kell. Ezen a reagáláson is látszik. Kösz, hogy megértitek az embert. 0%
2022. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
82%
Jajj hogy fognak még sírni ezek a szemellenzősök... Persze amikor majd az elmúlt évek szarja a nyakunkba szakad, akkor is lesz majd kire mutogatni ennek a bandának. Vérlázító, hogy nem látnak tovább az orruknál. Hiába írják le listázva, tényszerűen, hogy milyen bűnöket követett el ez a söpredék, és hiába rohad az ország, a szerencsétlenek épp jól élnek, osztán le is kell szarni, hogy az ország nagy része romokban. Jól van, szép magyar hozzáállás. Nyilván a nyugat összes vityát kritizáló politikusa is hülye, csak ti vagytok a helikopterek. Lesz még itt sírás
2022. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!