Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak és az MSZP-nek ma...

A Jobbiknak és az MSZP-nek ma mi a funkciója?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Már semmi!
2022. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Jó kérdés, én azt is elképzelhetőnek tartom miután mindenki kiállt az összefogás fenntartása mellett, hogy idővel ez a hat párt egyesüli fog ne csak pártszövetségként hanem mint a Fidesz-KDNP, tehát több név de gyakorlatilag egy párt.
2022. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
#4. Jujj, látom van sértődés rendesen. Helyes, azt kell mondjam. Rátok fért ez a saller is, és ha nem vigyáztok, készül a következő. Szóval csak okosan szerintem! ;)
2022. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
4! Én inkább azt várom, maikor majd a fidezsesk magyarázzák, hogy hát-hát valójában még örüljünk is majd a 8-900 forintos benzinnek, mert hát-hát ja, ha az emzépéényertvóna még több lenne! 🤣
2022. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Már csak azért, mert még Orbán szerint is hatalmas gazdasági válság jön. A kevés dolog egyike, amiben sajnos maximálisan igaza van.
2022. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

MSZP -re lehet mutogatni, hogy mocskos komcsik.

DK -ra meg hogy Gyurcsány...

2022. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
#4. 12 éve. Tizenkét éve b@zmeg minden egyes qrva héten azt hallgatom tőletek, hogy mostmár aztán tényleg itt a világvége, aztán csak nem jön, nem akar megbukni az a szemét Orbán. Nem baj, ha már kicsit szkeptikus vagyok, és magasról szarok rátok, ugye? :)) Te csak várjad tovább az éhséglázadásokat, ennyi jutott mára a balfékeknek. :D
2022. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 hypno ***** válasza:

A jobbikkal nem tudom mit kellene kezdeni, mert bár szerintem jól döntöttek az összefogással, mivel nem jött ki nekik a lépés, ez örökre rájuk ég. Talán a legjobb volna, ha a Pálinkás féle Új Világ Néppárthoz csapódnának.


Az mszp fölött eljárt az idő, mert baloldali pártból is elég egy. Annak meg ott a DK, ami a pártszakadás után erősödni stabilizálódni tudott az mszp-vel ellentétben.

2022. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Nincs neki, az a pár politikus aki ezekben "politizál" az a megélhetésért teszi, jól keres egy képviselő, és ha valamiért duzzog be sem kell mennie "dolgozni"
2022. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7! Méretes különbség, hogy ezt most nem én mondom -vagyis én is- hanem maga Orbán, hogy most egy nagyon nagy gazdasági válság jön.
2022. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!