Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok közös szimpatizánsa lehet...

Sok közös szimpatizánsa lehet a Jobbiknak és a DK-nak/MSZP-nek?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a Jobbik ifjúsági tagozatában van de közben meg facebookon a DK szimpatizánsok oldalt is kedveli.

2017. júl. 8. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. szerintem mindkét pártnak a 10%-a. Azért annyira sok nincsen.
2017. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

A jobbikosok a fideszesekkel szoktak szimpatizálni, átszavazni. A DK-sok pedig az MSZP-sekkel.

2017. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most speciális a helyzet, mert a kormányváltáshoz vagy "kedvelik" egymást és a többi pártot is a szavazók vagy megint ínséges Fidesz évek elé nézünk. Én liberálisként teljesen elfogadnám a jobbikkal a koalíciót, ha a Fidesz pitsán rugásához ez kell. Tudom, hogy jobbikos keresztapám sem finnyáskodni a Gyurcsányra egy percig sem ha megy a Fidesz. Utána úgy is újra kell osztaniuk a terepet.
2017. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mszp-fidesz bukott pártok mindkettő több alkalommal is bebizonyította hogy a körömkosz többet ér


nem is értem ezeket a birkákat akiknek ez a két párt alternatíva bármire is


jobbik nem volt kormányzáson tehát nem hasonlítható azon pártokhoz akik voltak és nem értek semmit

2017. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Jobbik még a fidesznél is rosszabb, szélsőségesebb. Ráadásul nyilvánvalóan fidesz-jobbik koalícióra készül mindkét fél, azért puhul a jobbik és keménykedik a fidesz.


A fidesz csak urambátyám mutyikorrupciós tekintélyelvű kuruckodó rablóbanda, és kétségtelenül óriási károkat okoznak az országnak az Európa-ellenes és civilizáció ellenes politikájukkal, de legalább nem fasiszták.


Új alternatívát az LMP, PM, Együtt vagy a MLP jelent, esetleg az Európai Baloldali Párt, vagy a nekem nem túl szimpatikus Momentum.


Az MSZP, DK csak mint koalíciós partner szerintem.

2017. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem sok....
2017. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs sok. Az, hogy a Fidesz közös ellenfelük, Nem jelenti azt, hogy szimpatizálnak egymással. Ettől még egymásnak is ellenfelei.
2017. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jobbikos ismerősöd is, alighanem csak a Fidesz - ellenes megnyilvánulásai miatt kedveli a DK szimpatinzások oldalát.
2017. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!