Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne az ország, ha a...

Milyen lenne az ország, ha a Momentum kormányozná Magyarországot?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 15:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
77%

A Liberalizmus is ki lett fordítva és eltorzítva.


Nincs igazad kedves 19-es.


Észre kellene venni, hogy a világ és ami benne van hogyan változik. Illetve most már inkább hogyan torzul a világ. Eltorzítják a valódi igazságot és legfőképpen sajnos a balliberális politika az, ami eltorzítja.


Ja, amúgy nem járok szavazni, csak úgy mellékesen. Legalább nem vagyok vádolható elfogultsággal baszki.

2022. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
47%

“ Eltorzítják a valódi igazságot és legfőképpen sajnos a balliberális politika az, ami eltorzítja.”


😂. Mondja ezt a Fideszes komcsi panel.


“ Ja, amúgy nem járok szavazni, csak úgy mellékesen. Legalább nem vagyok vádolható elfogultsággal baszki.”


Uhh, ezek szerint nem minden illiberális ment el szavazni…Na akkor tényleg annyi itt hogy liberális ország legyen😬

2022. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
23%

De ez milyen érv, hogy Orbán is liberális volt? És akkor mi a fene van?

Akkor egy liberális gazember is volt, Soros embere, magyarellenes. Most sem igazi jobboldali. De ennek mi köze a magyarellenes Momentumhoz? Egy roma származású politikusbűnözőnek.

2022. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
23: Mert a Fidesz is liberális pártként kezdte és Soros ösztöndíjasok voltak. Akiket most szidnak, azok voltak ők.
2022. ápr. 10. 18:07
 25/40 anonim ***** válasza:
58%
Az ellenséget először ki kell ismerni és barátkozni kell vele. Én is ezt szoktam tenni, és hogy a saját módszereivel döngölhessem a földbe. Gyerekek, aki okos, az így csinálja. Ennyi.
2022. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
25: Ezt elvtelenségnek hívják. Hitvány az ilyen...
2022. ápr. 10. 18:11
 27/40 anonim ***** válasza:
58%

Nincs ebben semi kivetnivaló. Életképes, okos emberre vall inkább. Az okos életben marad, a másik mehet a levesbe.


A gazdag emberek is azért gazdagok, mert elvtelen utakat választanak. Tisztelet a kivételnek.

2022. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen az élet, én is áttaposok másokon, hogy elérjem a céljaim. És a legtöbben ilyenek vagyunk, aki meg hagyja magát meg is érdemli. Ennyi.
2022. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
27: Szerintem tisztességes eszközökkel is célt lehet érni.
2022. ápr. 10. 18:18
 30/40 crudy ***** válasza:
78%

Nyilván lehet, maximum nem annyit. Az azért érdekes, hogy a gyerekeinktől megtagadjuk a melegek elfogadását de azzal nincs baj, hogy arra tanítjuk, hogy tapossanak el mást. Végülis így mindig ott marad a lehetősége, hogy a saját gyerekünket fogják eltaposni.


El tudom képzelni, ahogy soros ül otthon és azon gondolkodik, hogy jól földbe lett döngölve. Orbán csinált egy háborút aztán nyertesnek hírdette magát, csak épp nem hívta meg az ellenfelet.


A liberalizmus egy nagyon régi szösszenet a történelemben. Torzít? Lehet. Valamikor a nők nem szavazhattak, a feketék rabszolgák voltak. Az, hogy ma már nem így van, a liberalistáknak köszönhető. Nyilván arról van szó, hogy fáj a változás de abban a k*rva mély jobboldali elvekben miért nem zárjuk ki a nőket a szavazásból? Vagy azokat akiknek nincs diplomájuk. Amikor ezeket meglépték, volt réteg akiknek magyon fájt a dolog.

2022. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!