Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rezsicsökkentéssel kapcsolat...

A rezsicsökkentéssel kapcsolatban,a legtöbb ember miért nem tud gondolkodni,ha sokallja a rezsit?Miért kell ehhez a kormány beavatkozása?

Figyelt kérdés

Én csak azt látom,hogy az emberek többsége hagyja, hogy az ezresek lefolyjanak a lefolyón.

Nem gondolkodnak.


-Én például mindig a munkahelyen szoktam kakilni, mert annak az öblögetése sok vizet használ.

-Illetve, fürdeni is ott szoktam, kivéve hétvégén, szabadságokon.Bemegyek korábban, amikor senki nincs ott és megfürdök,hajat mosok.Van fürdő kialakítva, főleg a biciklivel járóknak.


-A telefont is, ha lehet munkahelyen töltöm.



A hétvégén felhasznált fürdővizet nem engedem le, hanem azzal szoktam a WC-ben a pisit leöblinteni.



Ezzel több ezer forintot spórolok.

Nem az államra kell várni,hanem cselekedni.


2022. ápr. 13. 17:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Én adom a minimalista életstílust, de ez inkább szarrágásnak tűnik:D Spóroltál 1-2ezer forintot:D


Az tény, hogy sokaknak a leghidegebb téli estén is evidens, hogy otthon a lakásban rövidnadrág-plóban kell lenni úgyhogy bőgetik a fűtést ezerrel, ahelyett, hogy évszaknak megfelelően öltöznének és felvennének egy nyomorult pulóvert:D

2022. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, rendkívül szánalmas életet írtál le. Ha ennyire kell spórolnod, akkor tanulj valamit, és keress jobb munkahelyet.
2022. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg imádom a hideget és nem zavar ha 15 fok van a lakásban. Na ezen többször annyit spórolok mint te
2022. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%

" otthon a lakásban rövidnadrág-plóban kell lenni úgyhogy bőgetik a fűtést ezerrel, ahelyett, hogy évszaknak megfelelően öltöznének és felvennének egy nyomorult pulóvert:"


Az évszaknak megfelelően az utcán kell öltözni, otthon az ember kényelmesen akar lenni, azért van a fűtés.

2022. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

14es, nem muszáj kényelmetlen ruhákat hordani házon kívül sem.

És arra van a mackónadrág. Más néven MELEGÍTŐ.

De nekem okés, ha ellent akarsz mondani a világ törvényeinek, fűts mint az állat télen, ahogy érzed. Csak az a gondom, hogy az én adómból pazarlod az energiát teljesen fölöslegesen.

2022. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mindentudó99 ***** válasza:
49%
#14 Teljesen igazad van. Pont azért fűtünk hogy ne pulóverben nagykabátban legyünk otthon. 22-23 fok kell.
2022. ápr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16, mondjuk én sem nagykabátot írtam...

De nem véletlenül találta fel az emberiség a hosszúujjú pólót, pulcsit/kardigánt és a hosszú nadrágot.

Ha neked szükséged van arra, hogy a több száz köbméteres lakásodat nyári körülmények között tartsd télen is, szíved joga. De akkor ne én fizessek érte, akinek tökéletesen megfelel a 20-21 fokos hőérzet.

2022. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hétköznap vihetnél haza naponta 10 kiter vizet melóból. 50 liter víz rengeteg mindenre elég lenne otthon hétvégén.
2022. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!