Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lesz valaha...

Magyarországon lesz valaha legális a marihuána? Vagy szerezhetünk nagy nehezen dilerektol, meg rendljunk netről, es tepjunk be illegalisan? Mert szerintem nalunk is eleg sok ember fuvezik.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Le is szokhatsz.
2022. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem igen.
2022. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Van, aki nem ihat alkoholt, és a marcsi semmivel sem egészségtelenebb a szesznél (asszem).
2022. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
8%
Én az összes ilyet halálbüntetéssel honorálnám: azt is aki árulja, meg azt is aki használja. szevasz
2022. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mert sötét vagy nem kedves utolsó
2022. ápr. 14. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne jó/rossz ez?
2022. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 és az alkohollal mi a helyzet?
2022. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na ez az én a piát inkább tiltanám be a francba, még nem hallottam soha egy füves bűncselekményt követett el volna ellenben a piásokkal, a sok családi problémákról nem is beszélve
2022. ápr. 15. 09:19
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Olyan, mintha nem is ti beszélgetnétek, hanem felmondjátok a kis könyvet, amit minden madár hangoztat, hogy bezzeg az alkohol! Azt kéne betiltani!!

Édes jó istenem...

A késeket és a gáztűzhelyeket ne tiltsuk be netán ?

Abban sérülnek meg a legtöbben nap mint nap, hogy használják őket.

Kb ennyire van köze az alkoholhoz.

Teljesen más dolog, teljes mértékben független tőle.


Tényleg így akarjátok kiharcolni, hogy legyen legál a fű, hogy mégis milyen rossz az alkohol és kevésbé ártalmas ?

Hányszor próbáltad már ?



Ha ugyanezt a bolondságot szajkózzátok, ami már akkor bolondság volt, amikor valaki fejében felötlött, akkor mit vártok mi lesz ?

Még több laikus fogja ezt szajkózni.

Ennek van értelme ?


Annyit tudnék ajánlani, hogy egy kicsit gobdolkozzatok, legyenek saját gondolataitok, ne csak felmondjátok az első dolgot amit elolvastok a wikin, illetve olvassatok többet, tapasztaljatok többet, s csak utána formáljatok véleményt.


Mert azon kívül, hogy teljesen átlátszó (mert minden kezdő amikot utánanéz a témának szóról szóra ezekkel a bugyutaságokkal találkozik. Tanulság csepp: nem az NLCafe és Origoból kell tájékozódni effelől) még szánalmasnak is látszik az egész.

Ugyanaz a szint, mint a "zárcsökkentés" fogalma sincs, hogy miről beszél, de ezt hallotta valami okosabbtól.

De saját vélemény nincs mögötte, csak az, amivel beetették.


Srácok mégegyszer röviden.

Semmi köze az alkoholhoz.

Ne keverjétek, ne hasonlítgassátok.

Nincs értelme.

2022. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megszólaltt az alkoholista :D
2022. ápr. 18. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!