Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett 1 milliós különbség...

Miért lett 1 milliós különbség a Fidesz és az Ellenzék között?

Figyelt kérdés

Fidesz: 3 060 706

Ellenzék: 1 947 331



2022. ápr. 14. 23:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Határon innen és túl nagyon befigyelt talán.
2022. ápr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

A hatpárt szavazóit nem lehetett csak úgy összeadni. Volt olyan Jobbikos aki a Gyurcsány miatt nem szavazott oda, volt olyan "baloldali" szavazó aki a Jobbikosok miatt nem szavazott volna oda stb. stb.


A programjuk kb. annyira volt életszerű mint az MKKP programja (bérlakás lol)


Sokan emlékeznek még a 2002-2010 közötti kormányzásra és nem kértek újra belőle.


A média túlsúly pedig a Fidesznek kedvezett de ez már csak apróság.

2022. ápr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Baloldali kormány Magyarország történelmében eddig mindig rontást okozott. 2026-ban még nagyobb lesz a különbség a Fidesz-KDNP javára.
2022. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

"Az Összefogás konkrétan kijelentette, hogy nem óhajtja legalizálni."



Biztos elhiszem nekik:DDDD

Kb annyira hihető, mint hogy nem bontja le a kerítést vagy nem szünteti meg a családi adókedvezményt:D

2022. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenzéknek halvány lila gőzük sincs, hogyan gondolkodnak a vidéki emberek, mire van szükségük, mivel lehet őket megfogni. Ezek az ,,ellenzéki" pártok nem látnak túl Budapesten, leginkább ez az oka neki.
2022. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Az ellenzék mást nem tud csak a bevándorlóval meg a homokosokkal foglalkozni.

Aztán csodálkozik, hogy bukta lesz a vége.

2022. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%
#8 hazudsz, semmi ilyet nem mondott az összefogás, hogy nem akarják legaláizálni a melegek házasságát. MZP kifejezetten elmondta, hogy legalizálná, mert szerinte az állami házasság külön dolog (téved, de ez most mindegy is).
2022. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%

17, tévedsz.

A téma felmerült, de a Jobbik ellenezte, így arra jutottak, hogy nem LMBTQ-znak. Egyedül a "gyermekvédelmi" törvény visszavonása volt a tervükben.

De ha azt állítod, hogy hazudok, kérlek linkeld be a programjukból azt a részt ami a te állításodat bizonyítja.

2022. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert nyílvánvaló volt,hogy egy közös volt bennük. Mindegyikük csak arra koncentrált,hogy megbuktassák a jelenlegi kormányt. 3 millióan látták, hogy utána nincsen elképzelés,hogy hogyan irányítsák az országot,jött volna a marakodás,mint ahogy most is a sárdobálás megy. Ezért a buktáért nemcsak az MZP felelős,hanem ,mindegyik párt,aki benne volt az összefogásban. Én hallottam a bukta után őt ,ahogy interút adott,mikor mindenki otthagyta a c@rban, egy teljesen más embert hallottam akkor. Mondom ez nem is, mintha megszabadult volna egy nagy tehertől. Én már azon is morfondíroztam,hogy nem-e szándékosan buktatta meg az összefogást. Elkezdett átlátni a szitán és úgy volt,hogy ettől a csűrhétől még a fidesz is jobb. Nem tudom. Mindenesetre a választók üzentek a baloldalnak,hogy ez a stílus,a krumplizás,a táblamutogatás,a parizerezés és a többi,ami nevetségessé teszik a parlament méltóságát, az ide vezet és ezen az úton van még lejjebb is. 4 év múlva a jobbik el fog tünni jakabbal együtt és a helyüket a Mi hazánk veszi át.
2022. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dzsoki ***** válasza:
Mert nem jön össze egy táborba a DK és a Jobbik. Valamiért az önkormányzatoknál működött,országosan,nem. Olyan vezette,aki egyik nap mondott valamit,másnap magyarázkodni kényszerült. Legfőképpen persze,hogy nem adott kedvezőbb ajánlatot,mint a Kormány. Az egy másik kérdés,hogy a 600ezer Előválasztói Szavazó,több embert is meg tudott győzni,hiszen,háromszor annyi szavazatot kaptak. Jó,ha a Mi Hazánk,meg a többi szavazatot nem számolom,akkor is,több,mint 2x600ezer szavazat.
2022. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!