Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki guruk, kezdenek...

Az ellenzéki guruk, kezdenek beleőrűlni Orbánba?

Figyelt kérdés

Sejtettem korábban, hogy megárt azoknak az újabb 2/3-ad mentálisan, akik nagyon belelövellik magukat a politikába. Itt most nem az átlagemberről beszélek, hanem aki megélhetési szinten foglalkozik a politikával, mert nekik ez a munkájuk is, csak ezzel foglalkoznak. Te ki tudsz kapcsolódni a politikából a munkádon át, de ők nem



"Nagy Ervin: Álmomban beszélgetek Orbán Viktorral" [link]


MZP-ről már ne is beszéljünk...



2022. ápr. 16. 12:16
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
31 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Vannak, akik bőgtek amiatt,hogy O.V. nyert.2018-ban nem volt ilyesmi.

2022. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegyik, például Gulyás Márton elég normálisan kezeli. Puzséron már a választás előtt is azt láttam, hogy belebetegedett az Orbángyűlöletbe.
2022. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sokan beleőrülnek. Pedig az embernek nem szabadna hagynia, hogy így eluralkodjon a keserűség. Én is utáltam a 8 év MSZP-t, aztán mégis kibírtam anélkül, hogy egy gyűlöletgombóccá váltam volna.
2022. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
#3 De most 16 év Orbán van. A fideszesek már 2006-ban utcára vonultak. Képzeld el mi lett volna, ha 2010-ben veszítenek, ráadásul kátharmaddal nyert volna az MSZP. Nem lennének ennyire elkeseredve az ellenzékiek, ha nem lett volna meg a kétharmad. Így gyakorlatilag egy újabb négy éves fideszes teljhatalom következik és csak a jó ég tudja, hogy mire fogják felhasználni.
2022. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

#4! Értem én, de az nem a fidesz hibája, hogy az ellenzék 12 év alatt sem tudta megszervezni magát annyira, hogy egy mzp-nél jobb jelöltet ki tudjon állítani, és az sem a fidesz hibája, hogy az ellenzék a "mi véleményünk = Orbán x (-1)" opciónál vonzóbbat fel tudjon mutatni.

2006-ban az emberek nem a választási eredmények miatt mentek az utcára. Ha 2010-ben a fidesznek nem sikerül leváltani a kormányt, mert olyan bénák, hogy nem tudnak koncepciót felmutatni, valószínűleg el lettem volna keseredve, de leginkább a fideszre haragudtam volna.

2022. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
#5 Az ellenzékiek sem tüntettek a választási eredmények miatt. Tüntettek a Putyin barátság miatt, az orosz kémbank miatt, a Fudan miatt, a CEU miatt, az SZFE miatt, egy csomó minden miatt, amit az emberek többsége sajnos nagy ívben leszar. Ez van.
2022. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
#6: Mondjuk a CEU és az SZFE miatti tüntetést nem értem. Már ha tudják a tüntetők, miről is volt szó ott.
2022. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz feldolgozni, hogy egy ilyen trágya országban él az ember. De szerintem az ellenzék nagyrészét nem érdekli, felveszik az orbánctól kapott zsíros fizukat és elbábozzák őfelsége (a kakirály) ellenzékét.


Nem nekik fáj ez, hanem pont, hogy az értelmesebb átlagembereknek, akik szerettek volna a gyermekeiknek egy jobb jövőt, egy normális országot hagyni örökül, nem pedig egy szétbarmolt, korrupt, gátlástalan, hazugságpropagandában tocsogó áldemokráciát.


Mit érdekli ez a jól megfizetett kirakatellenzéket? Nekik így is jó, az ő képviselői fizetésük és költségtérítésük így is megérkezik havonta, méghozzá több is mint eddig, hiszen éppen megszorítások, rezsiemelések, kamatemelések, energia- és élelmiszerválság idején, amikor mi átlagemberek "rosszabbul élünk, mint négy éve", a parlamenti szavazógépeknek, gombnyomogató biorobotoknak fizetést emelt a maffiakormány!


Szóval NEM. Orbánba nem az ellenzéki guruk kezdenek beleőrülni, hanem a jóérzésű, normális átlagemberek!

2022. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Avair2010 ***** válasza:
100%
A válaszom az a <<nem>> volt, és meg is meg is magyarázom, miért. Aki van olyan őrült, hogy negyedszer is sárba lépne és gödörbe gurulna, az már nem tud megőrülni (és a negyedszerbe nem számoltam bele az egypártrendszert).
2023. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!