Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találom a helyem, kezdek...

Nem találom a helyem, kezdek beleőrülni abba hogy nincsenek barátaim. Tippek? 16/L

Figyelt kérdés

Nyitott személyiségnek tartom magam. Sok helyen próbálkoztam már. Sportban, ott kinézett az egyik lány és ezért rámszállt a többi is de ez hosszú nem részletezném...

Iskolában, ahol klikkesedés van, de nem igazán találom a helyem benne, hova is csapódhatnék. Benne voltam egybe éveken át, de rájöttem hogy csak én voltam ott nekik mindig, ők nem igazán kerestek sose.

Iskolán kívül, ahol páran szimpatikusak is voltak, többször is elmentem velük (10-15 főről van szó) viszont nem éppen oda való vagyok ahogy rájöttem. Cigi, pia, bunkóskodás, nagyképűség. Nincs problémám az első kettővel, de miután már rám akarták tukmálni én meghátráltam, ezt pedig már nem fogadták túl jól.

Bárkivel szeretnék találkozni, beszélgetni azt kell észrevennem hogy csak én keresem, és ha rajta múlna sose beszélnénk. Ha találkozóról lenne szó mindig dolguk van.

Kerestem magamban a hibát, mit ronthatok el, de én tényleg nem tudom. Lehet velem van a baj, de nem tudom mi. Nem tartom magam unalmasnak, inkább az, hogy valakinek teljesen átadjam a személyiségem, ahhoz nem elég egy írogatás, vagy egy találkozó, de általába az emberek elkönyvelnek unalmas és zárkózottnak még mielőtt rendesen megismernének. Emellett nehezen engedem el magam, de tényleg kifejezetten szórakoztató vagyok ha rendesen megismernének (ez elég szánalmasan hangzott most tudom).

Mit tehetnék? Kérlek ne azzal jöjjetek hogy "te vagy a hibas cs" hanem ha van véleményetek, fejtsétek is azt ki.



2020. nov. 28. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon "rá vagy görcsölve" a problémára, - ez azt jelenti, hogy nagyon görcsösen, türelmetlenül várod az eredményeket. 53 éves férfiként azt tanácsolom neked, hogy próbálj meg a hobbidon keresztül túllendíteni magadat a problémán, - keress azonos érdeklődési körű embereket és próbálj meg azokkal kapcsolatokat kialakítani, gondozni!

-Olyan ez EGY KICSIT, mint a csajozás - egy nem túl erre kihegyezett férfi esetében: minél inkább rágörcsöl, annál garantáltabb a sikertelenség. Amikor pedig álmában nem számítana erre az ember, "ölébe pottyan" egy nő a semmiből!

Hasonlóan működnek az emberi kapcsolatok is.

2020. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

én már egészen fiatal korom óta tudom magamról,hogy teljességgel alkalmatlan vagyok csapatsportokra.

csak és kizárólag egyéni sportágak jöhetnek szóba.

küzdősportok,kondi.

te lány vagy,így sokkal nagyobb a repertoár egyéni sportokban.pl a vívás még nagyon szép és hasznos sport.

szerintem ilyenekben gondolkodj.


a bandázás meg.

egyáltalán nem ciki úgy ott lenni,hogy te nem cigizel,füvezel,vagy iszol.

simán el lehet lenni úgy is.

háríthatod pl most nem kösz,mert holnap ez meg az,majd holnap.

addigra meg úgyis elfelejtik.

a rendszeres és jól megválasztott edzés pedig kialakíthat benned idővel egy olyan öntudatot,ami lesz annyira erős,hogy a saját döntéseidet saját megérzéseidet fogod előrébb valóbbnak és igaznak tartani,mint a csoport felé való megfelelési kényszert.

2020. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Tanácsot sajnos nem nagyon tudok adni, mert én is ebben a helyzetben vagyok. Sikerült kifognom a legrosszabb embereket, társaságokat, ahol mindig csak teher voltam, vagy szimplán le se szartak, úgyhogy inkább leléptem tőlük. Most hogy úgy éreztem találtam valakit, megint ugyanaz történik mint régen, leszar, nem érdeklem, csak én próbálom tartani a kapcsolatot, mert sokat jelent nekem.

Szóval csak annyit tudok mondani hogy ne add fel, sok ilyen lesz még, de egyszer te is biztosan megtalálod azt/azokat, akikkel jól érzed magad, és ők is szeretnek :)

2020. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ilyen az extrovertált, rossz környezetbe csöppent emberek sorsa. Én is ilyen vagyok, bár idősebb vagyok nálad egynéhány évvel. Sajnos csak a környezetváltás segít majd ezen, de akkor is nyitott szemmel kell járnod, mert nehéz hozzád hasonló embert találni.
2020. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia. Ugyan ilyen helyzetben vagyok én is, csak sajnos időbe telt még rájöttem valamire. Én egyszerűen nem bírom a társaságot. Ha egy vagy kettő emberrel kell elbeszélgetnem, az még oké, de ha már hárman vannak rögtön szabadulni akarok. Próbálj meg "magányos" embereket keresni, nem társaságot. Legtöbbször a kiközösített emberek a legnagyobb arcok. :D


(Meg persze nekem is írhatsz nyugodtan)

2020. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Igazán érettnek tűnsz az írásod alapján, biztos vagyok benne, hogy a korosztályodnál komolyabb is vagy, talán ez is nehezítő tényező lehet.

Tanácsot sajnos nem igazán tudok osztani, mert nekem is megcsappant a barátaim száma, inkább felhívnám erre a figyelmed 🙂 nyitott volnék arra, hogy bővebben beszéljünk erről, ha van kedved. 😁

2020. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahh ismerős a helyzet azt tudom csak mondani,hogy ne stresszelj ezen.

Engem sem bírtak az osztálytársaim én sem őket és volt három klikk akik nem kedveltek,akik más dimenziókban jártak még jómagam és nagyon elvoltam.

Meglehet tanulni azt is,hogy saját magad barátja vagy.

De ahogy az első válaszoló is írta,hogy ha nem számítasz rá majd úgy is jön egy és aztán becsüld meg jól ^^

Kitartás és fel a fejjel! Ne hadd,hogy legyűrjön a társadalom és világ.

20/F

2020. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!